نکات مهم درباره ی میکروبلیدینگ ابرو

موضوع پادکست : چگونه ابروهای پرپشت داشته باشیم؟

توسط زهرا امیری

 

 

 

اگر که هر مداد ، پودر ، رنگدانه ، ژل و … را در آرایشتان امتحان کرده اید و ابروهای شما هنوز پراکنده هستند ، میکروبلیدینگ ابرو راه حل مشکل شماست ، یک راه حل دائمی برای ابروهای نازک که نوید می دهد تا عمر ابروهای شما را تغییر دهد. طی دو سال گذشته محبوبیت میکروبلیدینگ به طور پیوسته افزایش یافته است.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

نکاتی درباره ی میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو
میکروبلیدینگ ابرو

آماده سازی مهم است

برخی موارد وجود دارد که شما باید قبل از اینکه میکروبلیدینگ کنید از آنها جلوگیری کنید  ، یعنی هر چیزی که خون شما را رقیق کند. اگر زیاد مشروبات الکلی می نوشید ، آسپرین می خورید یا از رتینول استفاده می کنید ، یک هفته قبل از انجام میکروبلیدینگ قطع کنید.

رتینول پوست شما را نازک می کند و پس از آن کمی بیشتر خونریزی می کنید. از داروهای رقیق کننده خون ، آسپرین ، هر نوع کافئین و الکل در طی روند بهبودی خودداری کنید.

چگونه ابروهای پرپشت داشته باشیم؟

میکروبلیدینگ (خیلی زیاد) صدمه ای نمی زند و درد آن نسبی است

شاید شنیده باشید که کرم بی حس کننده پوست را ملتهب می کند و کاربرد کمتری دارد.من فکر می کنم این مزخرف است.مدتی است که از کرم بی حس کننده استفاده می کنم و هرگز مسئله ای نبوده است.

بهتر است قبل از آن تا یک ساعت از کرم بی حس کننده استفاده کنید.

انجام میکروبلیدینگ بسیار زمان بر است

انجام میکروبلیدینگ زمان بر است و من هیچ گاه برای انجام کار مشتریانم عجله نکردم و گاها بعضی از مشتری ها تا دو ساعت منتظر میمانند.

میکروبلیدینگ نوعی تاتو است

بر خلاف تاتو معمولی ، میکروبلیدینگ نوع هنرمندانه ی تاتو است که در آن رنگدانه به جای دستگاه با یک ابزار دستی در زیر پوست شما کاشته می شود. در این روش با ابزاری برای شبیه سازی موهای طبیعی در ابروهایتان خط های مو مانند می کشند. حتی اگر عمق آن به اندازه تاتو معمولی نباشد ، اما باز هم تاتو است زیرا رنگدانه زیر پوست کاشته می شود.

میکروبلیدینگ ابرو
میکروبلیدینگ ابرو

 

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ضروری است

مراقبت های بعدی به معنای محافظت از ابروهای تازه در برابر رطوبت است – یعنی تمریناتی که باعث عرق کردن میشود ، شنا کردن ، یا شستن صورت با آب به مدت یک هفته کامل ممنوع است. اگر ابروهایتان را خیس کنید ، پوسته خیلی زود از بین می رود و رنگدانه ها را  هم از دست می دهید.”

بعضی ها در هفته اول دچار خارش و قرمزی می شوند که وازلین می تواند آن را تسکین دهد. در ابتدا ابروها کمی تیره به نظر می رسند ، اما رنگ آن 30 تا 40 درصد محو می شود. پماد مراقبت های بعدی در اولین جلسه میکرو بلیدینگ به شما ارائه می شود. به طور کلی آنها به سرعت به زیبایی می رسند و شما مجبور نیستید پنهان شوید.” “قرمزی جزئی و تورم خفیف طبیعی است.”

همچنین در هنگام بهبودی از استفاده از هرگونه آرایش و سایر محصولات در ابروها خودداری کنید. با ابروهایتان مثل یک زخم باز رفتار کنید.

رنگدانه ابروها به مرور تغییر خواهد کرد

با اینکه ماندگاری بالایی دارند ، آوا می گوید مشتریان باید انتظارات واقع بینانه داشته و درک کنند که به طور طبیعی ابروها محو می شوند. بدن شما ممکن است رنگدانه را سریعتر متابولیزه کند ، یا اگر پوست شما چرب است ، رنگدانه سریعتر تجزیه می شود.

اگر فکر می کنید که برای همیشه دقیقاً مانند موها باقی میماند ، این اتفاق نمی افتد.

آیا میکروبلیدینگ برای ابروهای پرپشت خوب است؟

کارشناسان جوانب مثبت و منفی را توضیح می دهند

ابروهای بلند نازک با مداد نود دوباره به لطف افراد مشهوری مانند Cara Delevingne ، emma Watson ، Sofia Vergara و Lily Collins مد شده اند. در حالی که کسانی که از برداشتن ابرو متنفر هستند می توانند از روند بدون موچین لذت ببرند ، یک مشکل کوچک وجود دارد: رشد ابروهای شما می تواند عذاب آور باشد ، به خصوص اگر به طور طبیعی ابروهایتان رشد مناسب ندارند.

برای اکثر افراد ، استفاده از مداد ابرو برای پر کردن نواحی کم باعث می شود ابروی ضخیم ایجاد شود. اما اگر نمی خواهید وقت اضافی را برای آماده شدن در صبح صرف کنید ، چه می کنید؟ یا به سادگی می خواهید ابروهای ضخیم و بدون نگرانی از کمرنگ شدن آنها در طول روز – مثلاً در حین تمرین یا در ساحل – استفاده کنید؟

 

قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو مطمئن شوید که پیگمنتر در کار خود مهارت داشته و تخصص لازم در این زمینه را کسب کرده باشد.

سالن زیبایی با مدیریت مهرنوش حبیبی دارای مدرک بین المللی phibrows و phicontour از آکادمی phi اروپا و مدرک فنی و حرفه ای میکروپیگمنتیشن، جزء یکی از برترین سالن های زیبایی در زمینه میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن می باشد

 

منابع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *