میکروشیدینگ ابرو چیست؟

با سلام به وب سایت فوق تخصصی آرایش دائم مهرنوش حبیبی خوش آمدید. در این مقاله قصد داریم درباره ی میکروشیدینگ ابرو صحبت کنیم.

موضوع پادکست : میکروشیدینگ ابرو

توسط زهرا امیری

 

میکروشیدینگ ابرو چیست؟

کسانی که به دنبال ابروهای کاملتر و زیباتر هستند ، احتمالاً با میکروبلادیشن آشنا هستند ، روش خال کوبی نیمه دائمی که برای ایجاد توهم ابروهای شاداب و طبیعی به کار می رود. اما بر خلاف میکروبلیدینگ ، که در آن تارهای ابرو در امتداد خط ابرو خال کوبی می شود تا ظاهر موها را شبیه سازی کند ، میکرو سایه زدن حتی ممکن است نامحسوس تر باشد – اگرچه روند کار تقریباً یکسان است.

 

قبل و بعد از میکروشیدینگ ابرو
قبل و بعد از میکروشیدینگ ابرو

درمان از طریق میکروشیدینگ ابرو

بر خلاف میکروبلیدینگ ، میکرو شیدینگ تار ابروهای کامل در امتداد خط ابرو را خال کوبی نمی کند ، بلکه نقاط کوچکی برای ایجاد “سایه” در مناطق کم پشت ابرو ایجاد میکند. “به جای ایجاد توهم موهای فردی ، میکرو شیدینگ با استفاده از یک سوزن که نوکش ظریف است ، تمام ابرو را با رنگدانه های سبک پر می کند.” این دو تکنیک همچنین می توانند برای دستیابی به بهترین نتیجه ترکیب شوند. “این روش با میکروبلیدینگ برای افرادی که ابروهایی خاص تر میخواهند ترکیب می شود.

میکروبلیدینگ ابرو با مهرنوش حبیبی متخصص زیبایی

نتايج میکروشیدینگ ابرو

در شیدینگ ابرو به نظر نمي رسد موهاي ابروي به صورت تار به تار  باشند ، بلكه به نظر مي رسد سايه اي است كه شباهت بيشتري به مداد يا پودر روی ابروهاي شما را دارد.

بعد از اولین جلسه ی شیدینگ ابرو ، پرزها بسیار پررنگ به نظر می رسند ، اما “طی 14 روز بعدی ، رنگ آنها تقریباً 30 درصد کمتر خواهد شد”. بسته به نوع پوست شما ، شیدینگ ابرویتان ممکن است بین یک تا یک و نیم سال روی ابروهایتان باقی بماند.

هزینه این به سالن و محل زندگی شما بستگی دارد. برای مشاوره ی رایگان و اطلاع از قیمت ها میتوانید به فوق تخصص آرایش دائم ، مهرنوش حبیبی ، با شماره تماس 09196024742 تماس حاصل فرمایید و برای دیدن نمونه کارها و پیام های رضایت مشتری به آدرس https://mehrnooshhabibi.com/portfolio/ مراجعه فرمایید.

اثرات جانبی میکروشیدینگ ابرو

مورد اول: تحقیق خود را انجام دهید و یک متخصص ابرو معتبر و مورد اعتماد را انتخاب کنید. سپس ، به شما توصیه شود که ممکن است هنگام انجام این روش درد کمی را حس کنید – بالاخره خال کوبی در این امر دخیل است. “برخی از افراد میگویند که این روش درد کمتری نسبت به میکروبلیدینگ دارد ،

این روش “در حدود سه” مقیاس درد است ، بیشتر مشتریان در حین انجام شیدینگ ابرو به خواب می روند.”

هاشور ابرو دائم راهی برای زیبایی دو چندان شما با مهرنوش حبیبی

 نگهداری از میکروشیدینگ ابرو

“ما به همه مشتریان توصیه می کنیم که با استفاده از موچین یا نخ کشیدن ، موهای ابروی خود را تمیز کنند ، اما موم نزنند.” “اپیلاسیون به از بین رفتن سلول های پوستی کمک میکند و باعث محو شدن سریع رنگ ابرو می شود.” حتماً از SPF نیز استفاده کنید و از استفاده از لایه بردارهای خشن و موادی که باعث گردش سلول در ابرو می شوند خودداری کنید.

عزیزان توجه داشته باشید که در بسیاری از موارد افرادی به کلینیک مراجعه میکنند که دچار عفونت شده اند.

عفونت ها عوامل زیادی دارد.

مثل تمیز نبودن ابزار حین شیدینگ ، مراقبت نکردن از ابرو بعد از انجام شیدینگ ، مواد نا مرغوب و …

برای جلوگیری از تمام این موارد میتوانید به پیج اینستاگرامی فوق تخصص آرایش دائم ، مهرنوش حبیبی ، به آدرس https://mehrnooshhabibi.com/portfolio/ مراجعه کنید و نمونه کارها و پیام های رضایت مشتریان را مشاهده کنید.

نمونه کار های مهرنوش حبیبی

پایان

شما عزیزان میتوانید با تماس به 09196024742 از مشاوره رایگان هم بهره مند شوید‌.

سپاس از همراهی گرم شما عزیزان.

خدانگهدار

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *