تناسب رنگ ابرو و موها / برای ابروهامون چه رنگی را انتخاب کنیم؟

بلوند

رنگ ابرو

با سلام. به وب سایت فوق تخصصی آرایش دائم مهرنوش حبیبی خوش آمدید . خیلی وقت‌ها برای انتخاب رنگ ابروی مناسب با رنگ موها دچار سردرگمی می‌شوید و نمی‌دانید که چه رنگی را انتخاب کنید، پس یادگیری این اصول لازم است. لطفا با ما همراه باشید.

چشم ها پنجره روح هر فردی است و انسان را با دنیای واقعی ارتباط می دهد ، اما ابروها ویژگی بسیار مهمی در صورت هر فرد دارد. ابروها، چشم و چهره شما را تکمیل کرده و به شما نگاه جالبی می دهد، به همین دلیل است که بسیاری از افراد، سعی می کنند ابروهایی زیبا و خوش رنگ داشته باشند.

رنگ ابرو برای موهای قهوه ای

ابروها در صورت داشتن موهای قهوه ای یا سیاه حداقل 1 یا 2 سایه روشن تر باشد. این باعث می شود که رنگ ابرو طبیعی و بیش از حد تیره  به نظر نیاید.چربی های موجود در پوست شما همچنین باعث می شود که رنگ ابرو تیره به نظر برسد ، بنابراین روشن شدن 1 یا 2 سایه روشن تر از رنگ مو باعث می شود که رنگ خیلی دوست داشتنی و ملایم باشد.

رنگ ابرو برای موهای قهوه ای
رنگ ابرو برای موهای قهوه ای

رنگ ابرو اگر موهای قهوه ای روشن یا بلوند دارید

اگر موهای بلوند یا قهوه ای روشن دارید ، به سایه ای بروید که 1 یا 2 سایه تیره تر باشد. اگر موهایی دارید که رنگ روشن تری دارند ، مطمئن شوید که رنگ ابرو کمی تیره است بنابراین در صورت شما خودنمایی می کند. رنگ ابرو باید به اندازه ای روشن باشد که طبیعی به نظر برسد اما به اندازه ای تیره باشد که بتواند جلوه ای به ابروهای شما بدهد.

رنگ ابرو برای موهای بلوند
رنگ ابرو برای موهای بلوند

رنگ ابرو برای موهای مشکی

اگر موهای سیاه یا موهای تیره دارید ، می توانید ابرو هایتان را به رنگ قهوه ای تیره درآورید.

اگر ابروهای شما به طور طبیعی سیاه باشد ، از استفاده از رنگ سیاه برای ابروهای خود خودداری کنید ، زیرا ممکن است خیلی خشن و تیره به نظر برسد. در صورت نیاز ، به جای آن رنگ قهوه ای تیره را انتخاب کنید.

اگر ابروهای شما به طور طبیعی قهوه ای بسیار تیره است ، انتخاب یک سایه روشن ممکن است غیر طبیعی به نظر برسد. در این موارد ، شما بهتر است از رنگ قهوه ای تیره استفاده کنید.ممکن است مدل‌های بسیاری را دیده باشید که در آن رنگ ابروی روشن را با موی مشکی ست می‌کنند، اما این فقط یک استایل خاص برای همان مدل‌هاست و برای داشتن یک چهره و استایل طبیعی نباید انتخاب شود، بنابراین با انتخاب مدل‌های اشتباه و نامناسب، زیبایی صورت خود را کاهش ندهید.

رنگ ابرو برای موهای مشکی
رنگ ابرو برای موهای مشکی

رنگ ابرو مناسب با موهای قرمز

موهای قرمز یا هر رنگی که تناژ قرمز، شرابی و آلبالویی داشته باشد، رنگ ابروهایی از همان تناژ رنگ را می‌طلبد، با این تفاوت که، دیگر فرقی ندارد که رنگ ابروها روشن‌تر و یا تیره تر از رنگ مو باشد. در هر صورت با هم متناسب و زیبا است، اما یک نکته مهم این است که ممکن است این رنگ ابرو با سبک آرایش شما خیلی تناسب نداشته باشد، بنابراین پیشنهاد ما این است که اگر رنگ دارای تناژ قرمز را نمی‌پسندید و یا اهل آرایش کردن نیستید، بهتر است از رنگ ابروی طبیعی خودتان استفاده کنید.

رنگ ابرو برای موهای شرابی
رنگ ابرو برای موهای شرابی

پایان

اصولا برای زیباتر به نظر رسیدن صورت باید هماهنگی بین رنگ ابرو و موها باشد، که اگر این موارد به درستی رعایت شود زیبایی چهره شما دو چندان میشود.همیشه ثابت بودن رنگ ابرو گزینه خوبی نیست، سعی کنید هر چند وقت یکبار رنگ ابرو را هماهنگ با تغییر رنگ موهایتان عوض کنید.

سخن آخر

شما عزیزان میتونید با مراجعه به آدرس https://mehrnooshhabibi.com/portfolio/ نمونه کارها وپیام های رضایت از فوق تخصص آرایش دائم ، مهرنوش حبیبی را مشاهده کنید و یا با تماس با شماره تلفن 09196024742 از مشاوره های رایگان و انجام آرایش دائم بهره مند شوید.

نشانی:

جردن ، بلوار نلسون ماندلا ، نرسیده به مدرس ، رو به روی مرکز خرید الهیه ، کوچه مروارید

 

مهرنوش حبیبی

ترکیب رنگ تاتو : راهنمایی برای تازه کارها

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *