ویتامین آ چشمی قبل از میکروپیگمنتیشن چشم

استفاده از ویتامین آ چشمی

ویتامین A یک ماده مغذی ضروری برای دید خوب محسوب می شود. ویتامین A جزئی از پروتئینی به نام رودوپسین است که باعث می شود در شرایط نور کم نیز چشم ها دید خوبی داشته باشند.به گفته آکادمی چشم پزشکی آمریکا، کمبود ویتامین A می تواند منجر به شب کوری شود. قبل از انجام میکروپیگمنتیشن چشم حتما از ویتامین آ چشمی استفاده کنید.

 

اگر هنوز دوره های طراحی خط چشم دائم را ندیده اید حتما کلیک کنید: (کاملا رایگان)

جلوگیری از آبی شدن خط چشم دائم

طراحی خط چشم دائم برای انواع چشم ها / قسمت چهارم

نحوه ی استفاده از سوزن خط چشم دائم / قسمت پنجم

طراحی خط چشم برای پلک های افتاده / قسمت سوم

استفاده از ویتامین آ چشمی قبل از انجام میکروپیگمنتیشن

استفاده از ویتامین آ چشمی
استفاده از ویتامین آ چشمی

ویتامین A از عملکرد قرنیه که لایه محافظ خارجی چشم است، پشتیبانی می کند.کمبود این ویتامین باعث می شود چشم ها رطوبت کمتری برای روانسازی تولید کنند.بتا کاروتن منبع اصلی ویتامین A در رژیم غذایی محسوب می شود که نوعی رنگدانه گیاهی به نام کاروتنوئید است و در بسیاری از میوه ها و سبزیجات رنگارنگ وجود دارد. بتا کاروتن یک پیش‌ساز برای ویتامین A است که در بدن انسان به این ویتامین تبدیل می شود.

چشم های انسان اندام های پیچیده ای هستند که برای عملکرد درست خود به ویتامین ها و مواد مغذی مختلفی نیاز دارند.ویتامین آ چشمی شفافیت قرنیه را حفظ می کند که نقشکلیدی در بینایی انسان دارد.در کشورهای بزرگ و توسعه یافته کمبود ویتامین A کم یاب و نادر است اما اگر به آن رسیدگی نشود ممکن است خشک چشمی را به دنبال داشته باشد. خشک‌چشمی یک بیماری پیشرونده چشم است که با شب کوری آغاز می شود.اگر کمبود ویتامین A ادامه پیدا کند،ممکن است قرنیه نرم شود و در نهایت به کوری غیر قابل بازگشت منجر شود.

بهتر است برای سلامت چشم،غذاهای سرشار از ویتامین A را به جای مکمل ها مصرف کنید که سیب زمینی شیرین، سبزیجات برگدار سبز، کدو تنبل و فلفل دلمه ای در دسته ی این غذاها قرار می گیرند و منابعی عالی از ویتامین A هستند.

پایان

مهرنوش حبیبی جز برترین متخصصان آرایش دائم در ایران و خارج از ایران است.نمونه کار ها و آموزش های ایشان دلیلی بر اثبات این واقعیت است. جهت انجام آرایش دائم و آموزش دیدن با شماره ی زیر تماس بگیرید:

شماره تماس : 09196024742

آدرس : تهران – جردن

 

منابع:

https://www.wkrn.com/news/recalls/eye-drops-ointments-sold-at-walmart-walgreens-recalled-because-they-might-not-be-sterile/

https://mydryeye.ca/what-drops-should-i-use/

https://www.instagram.com/micro.mehrnosh/

 

 

2 thoughts on “ویتامین آ چشمی قبل از میکروپیگمنتیشن چشم

  1. 09178976517 says:

    من دوره ترکیب رنگ رو ثبت نام و پرداخت کردم ولی متاسفانه نتونستم لینک دانلود رو باز کنم و پیام میده که این لینک نادرست است و وارد فروشگاه شوید که با وارد شدن به فروشگاه مجددا برمی‌گردم به صفحه اول قبل از ثبت نام ممنون میشم فایل ویدئو و pdfرو از واتس اپ یا تلگرام برام ارسال کنید ..🙏🏼

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *