تاثیر ابرو بر زیبایی – رسیدن به ابروهای عالی

ابرو به دلیل عملکردهای زیادی که دارد یکی از برجسته ترین ویژگی های صورت در فرد است. ابرو ها به برجسته سازی چشم ها ، شکل دادن به صورت و داشتن اعتماد به نفس در برقراری ارتباط کمک می کنند. در ادامه قصد داریم تاثیر ابرو بر زیبایی را با هم بررسی کنیم.

البته ، همه با ابروهای کاملا آرایش شده متولد نمی شوند. بنابراین برای دستیابی به ظاهری دلپذیر از نظر زیبایی ، ابروها باید به طور مرتب کوتاه ، شکل داده و پر شوند.

تاثیر ابرو بر زیبایی

ما همیشه عبارت “چشم  ها پنجره های روح هستند” را می شنویم. این درست است ، اما ابروها ، که چشم ها و صورت را قاب می گیرند ، اهمیت زیادی دارند و ویژگی های منحصر به فرد ، شخصیت و اصطلاحات مختلفی به ما می دهند.
تاثیر ابرو بر زیبایی
تاثیر ابرو بر زیبایی

جوان تر به نظر برسید

ابروهایی که به زیبایی آرایش می شوند ، راز ضد پیری است کمتر شناخته شده است.ابرو یکی از اولین چیزهایی است که مردم هنگام نگاه کردن به شما متوجه می شوند و هیچ نوع آرایش نمی تواند جبران کننده ابروهای بد باشد.
آنچه که ابروهای مرتب شده به درستی می توانند انجام دهند این است که صورت شما را جذاب تر کرده و باعث می شود چشم ها بزرگتر و جوانتر به نظر برسند.

ابرو قاب چشم های شماست

شکل ابرو مناسب می تواند چشم ها را قاب و دلربا کند. یک مورد اشتباه درمورد ابرو ها می تواند شما را پیر ، خسته یا عصبانی نشان دهد. با بررسی صورت و فرم چشم ، شکل ابرو مناسب خود را ایجاد کنید. حالت فعلی ابرو ممکن است در شکل و ضخامت ابروهای شما نیز نقش داشته باشد.

ظاهر آراسته

بدون اصلاح و نگهداری منظم ، ابروهای شما ممکن است پر و نامرتب به نظر برسند. در مقابل ، یک ابرو آراسته و مرتب می تواند ظاهری صیقلی ایجاد کند که باعث زیبایی ظاهری شما شود. حتی بدون یک قطره آرایش ، زنی با ابروهایی که کاملاً مرتب باشد به طور معمول تمیزتر و ظریف تر به نظر می رسد.
ابروها در عزت نفس نیز تأثیر دارند. برخی از شرایط و بیماری ها می توانند باعث آلوپسی (ریزش مو) شوند و شکل ظاهری صورت با ابروهای پراکنده یا فقدان کامل آنها ناقص و بدون قاب نشان دهند و تأثیر روانی ایجاد می کند. به همین دلیل است که برای جایگزینی و ایجاد توهم ابروها ، مداد ، پودرهای ابرو و همچنین مواد آرایشی دائمی در بازار موجود است.
طراحی ابرو ها و تاثیر ابرو بر زیبایی
طراحی ابرو ها و تاثیر ابرو بر زیبایی

قرینه تر کردن صورت

هیچ انسانی چهره ای کاملاً متقارن ندارد اما بیشتر ما هدف داشتن چنین چهره ای را داریم. ابروهایی که نامتقارن هستند می توانند تعادل صورت شما را از بین ببرند ، و باعث می شوند یک چشم بزرگتر از چشم دیگر باشد .یا در کل ظاهر شما تغییر کند. ابروهای خوش ساخت که دارای ماهیت قرینه تری هستند ، فرم صورت انسان را زیبا تر می کند.

اصلاح نواقص صورت

ابروها این قدرت را دارند که با اصلاح عیب های جزئی مانند چشم های کوچک یا چشم هایی که فاصله زیادی دارند ، صورت را کاملا تغییر دهند. شکل ابرو مناسب می تواند جذابیت صد چندان را به صورت شما اضافه کند. همچنین می تواند چشم ها را به قسمت بالایی صورت بکشاند تا حواس دیگران را از نواقص قسمت پایین منحرف کند.

شکل صورت خود را تغییر دهید

در حالی که نمی توانید شکل صورت خود را تغییر دهید ، می توانید ابروهای خود را اصلاح کنید که به نوبه خود شکل صورت شما را تغییر می دهد. به عنوان مثال ، یک فرم ابرو صاف تمایل دارد که شکل صورت را کوتاه کند. بنابراین ، زنان با صورت بلندتر ممکن است یک شکل ابرو صاف برای ایجاد توهم صورت کوتاه تر و متعادل تر انتخاب کنند.

در طراحی ابرو ها چه مواردی را باید رعایت کرد؟

 

ابرو های زیبا تاثیر زیادی بر زیبایی چهره دارد
ابرو های زیبا تاثیر زیادی بر زیبایی چهره دارد

 

 ساختار ، مشخصات و فرم صورت (گرد ، بیضی ، گلابی ، قلب یا مربع) باید در طراحی ابروها در نظر گرفته شود.
رنگ پوست و رنگ مو باید در ایجاد و دستکاری ابرو نقش داشته باشد. زنان با پوست بسیار روشن و موهای بلوند برای بهتر نشان دادن صورت به ابروهایی کمی تیره (نه خیلی تیره) نیاز دارند ، در حالی که خانم هایی که موهای تیره دارند برای نرمتر کردن ویژگی های خود به ابروهای روشن تر نیاز دارند.
اگر تصمیم دارید ابروهای خود را به طور دائمی اصلاح یا تغییر دهید ، اعتبارنامه ها را بررسی کنید و به نمونه کارهای شخصی که انتخاب می کنید نگاه کنید. یک متخصص خوب بهترین طراحی را برای تقویت چهره به شما می بخشد ، و ساختار استخوان ، ویژگی های طبیعی ، رنگ پوست ، روش های آرایشی قبلی و شخصیت شما را در نظر می گیرد. 

طراحی و فرم دادن مناسب به ابروها بسیار دشوار است. ما ممکن است اصول را بدانیم ، اما باید آنها را به یک متخصص حرفه ای در مورد ابرو ارائه دهیم تا آنها را به یک شکل مناسب و متناسب با ویژگی های صورت طراحی کند.

معجزه میکروبلیدینگ و سایه ابرو بر زیبایی

مهرنوش حبیبی فوق تخصص زیبایی

مرکز فوق تخصصی آرایش دائم مهرنوش حبیبی ، با سابقه ای درخشان، آماده ارائه خدمات زیبایی صورت با بهترین و امن ترین روش ممکن، برای بدست آوردن زیبایی دائمی شما عزیزان میباشد.

در این مرکز، زیبایی بر اساس آناتومی صورت هر شخص و بر اساس چشم، ابعاد بینی، پهنای پیشانی و فاصله ی چشم ها از هم با استفاده از ابزارها، دیوایدر و اپلیکیشن مخصوص طراحی و قرینه سازی انتخاب و اعمال میشود.

کلیه خدمات در محیطی کاملا استریل و دارای مجوز وزارت بهداشت با کیتهای یکبار مصرف برای هر نفر انجام میشود.

 

نمونه کار های مهرنوش حبیبی

 

 

 

منابع:

https://waxmd123.com/special-offers/now-offering-brow-lamination-at-waxmd/

https://www.veronicacanas.com/clases/abstract-four

https://www.fivesensesspaandsalon.com/blog/give-your-eyes-a-boost-with-lash-brow-tinting/

https://bellamag.co/facial-harmony-the-importance-of-eyebrows-in-framing-the-eyes-and-allowing-for-emotional-expression/

https://www.nyib.edu/importance-eyebrows/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *