چگونه بهترین خط چشم را برای رنگ چشم خود انتخاب کنیم

خط چشم

با سلام به وب سایت فوق تخصصی آرایش دائم مهرنوش حبیبی خوش آمدید در این مقاله قصد داریم درباره ی اینکه چگونه بهترین خط چشم را برای رنگ چشم خود انتخاب کنیم صحبت کنیم. لطفا با ما همراه باشید.

من به عنوان یک آرایشگر اغلب این سال را از من می پرسند. بنابراین امروز ، من قصد دارم به شما کمک کنم تا بفهمید کدام خط چشم را استفاده می کنید تا رنگ چشم شما را روشن کند!
با این حال ، به طور قطع سایه های خط چشم خاص وجود دارد که رنگ چشم فرد را بیش از سایرین افزایش می دهد. امروز من می خواهم این گزینه ها را با شما به اشتراک بگذارم. امیدوارم این نکات مربوط به آرایش به شما کمک کند تا بهترین رنگ خط چشم را برای چشم های خود پیدا کنید.
نمی توان انکار کرد که خط چشم می تواند برای چشم شما چه کاری انجام دهد. نه تنها مژه های شما را پرتر نشان می دهد ، همچنین خط چشم ، فرم چشم های شما را مشخص می کند و زبه زیبایی آن کمک می کند!
بسیاری از ما از روی عادت خط چشم مشکی یا قهوه ای را انتخاب می کنیم ، اما آیا می دانید بهترین سایه خط چشم برای شما براساس رنگ چشم شماست؟
سایه چشم خط چشم به تشدید رنگ طبیعی چشم کمک می کند و به چشمان شما کمک می کند تا حتی بیشتر ظاهر شوند.

بهترین خط چشم برای چشمهای آبی

از آنجا که رنگ مکمل آبی نارنجی است ، انتخاب خط چشم قهوه ای با ته رنگ گرم و قهوه ای نارنجی بیشتر از همه چشم آبی را به نمایش می گذارد.
رنگ های طلایی و مسی باعث می شود چشمان آبی شما حتی آبی تر از آنچه در حال حاضر هستند باشد! همچنین می توانید رنگ های مایل به گل مایل به قرمز یا شامپاین را انتخاب کنید که هر دو از یک خانواده رنگی هستند.
به دنبال چیزی کمی جسورانه تر هستید؟ یک ناوشکن دریایی امتحان کنید! به شما نمای چشمگیر تری می بخشد و همچنین چشم های شما را برجسته می کند. همچنین می توانید سایه ای طلایی را به گوشه های داخلی خود بزنید تا واقعاً جذابیت چشم هایتان بیشتر شود!
خط چشم قهوه ای
خط چشم قهوه ای

بهترین خط چشم برای چشم های سبز

خط چشم سیاه به دلیل شدت آن چشمگیر است ، اما در واقع هیچ کاری برای تقویت رنگ چشم سبز شما نمی کند.
برای جلوه بیشتر چشمهای سبز ، باید از رنگ قرمز مکمل استفاده کنیم. و از آنجا که رنگ قرمز واقعی رنگ خط چشم چندان پرطرفدار نیست ، به جای آن خط چشم از همان خانواده رنگ قرمز بنفش انتخاب می کنیم.
خط چشم شرابی و ترکیب آن با ته رنگ گرم و بنفش قرمز آن ، این ترکیب رنگ خط چشم بیشترین زیبایی را برای چشم ایجاد می کند.
بهترین رنگ برای چشمان سبز استفاده از طیف رنگی قرمز است ، بنابراین سعی کنید سایه هایی با ته رنگ کمی قرمز انتخاب کنید تا چشمان شما درشت تر دیده شود!
به دنبال چیزی جالب تر هستید؟ ابتدا خط مژه خود را به رنگ سیاه بچرخانید و سپس یک خط چشم با ته رنگ قرمز در بالای آن قرار دهید.
این ترکیب واقعاً روشنایی چشم شما را به نمایش می گذارد!
بهترین خط چشم و سایه برای چشم های سبز
بهترین خط چشم و سایه برای چشم های سبز

بهترین خط چشم برای چشم های قهوه ای روشن

رنگ های آمبره ای یا آبی تیره و همچنین رنگ بنفش را امتحان کنید تا بر روی تارهای روشن چشمان قهوه ای خود تأکید کنید! همچنین می توانید رنگ بنفش یا خاکستری تیره را انتخاب کنید. از خط چشم قهوه ای نیز می توان استفاده کرد. آن را به خط چشم مشکی خود بزنید زیرا نسبت به رنگ سیاه بسیار موثرتر است بنابراین نتیجه نهایی شما یک اثر روشن کننده است که  فرم چشم شما را تقویت می کند!
خاکستری بهترین خط چشم برای چشم قهوه ای
خاکستری بهترین خط چشم برای چشم قهوه ای

پایان

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به آدرس https://mehrnooshhabibi.com/portfolio/ نمونه کارها وپیام های رضایت از فوق تخصص آرایش دائم ، مهرنوش حبیبی را مشاهده کنید و یا با تماس با شماره تلفن 09196024742 از مشاوره های رایگان و انجام آرایش دائم بهره مند شوید.

نشانی:

جردن ، بلوار نلسون ماندلا ، نرسیده به مدرس ، رو به روی مرکز خرید الهیه ، کوچه مروارید

مهرنوش حبیبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *