میکروبلیدینگ ابرو

اگر شما هم به هر دلیلی از فرم ابروهای خود راضی نیستید و به دنبال روش کارآمد برای بهتر شدن ابرو و چهره خود هستید و می خواهید به ابروهای کم‌ پشت و نازک خود فرم طبیعی و زیبایی بدهید پیشنهاد ما انجام میکروبلیدینگ ابرو در مرکز آرایش دائم مهرنوش حبیبی می باشد.

برخورداری از ابرویی زیبا و هماهنگ با فرم صورت در حالت چهره و زیبایی آن موثر است. ابروها علاوه برزیبایی در اعتماد به نفس و ارتباطات اجتماعی نقش دارند.

گاهی اوقات بنا به دلایلی از جمله مشکلات پوستی ، برهم خوردن تعادل هورمون ها، استرس، آلودگی های محیطی، آسیب های فیزیکی، افزایش سن ، وراثت و برخی بیماری ها ابرو کم پشت می شود و زیبایی خود را از دست می دهد.

میکروبلیدینگ ابرو چیست

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو (microblading ) در حقیقت نوعی تاتو ابرو است که به شیوه ای ظریف تر، زیبا تر و کم آسیب تر نسبت به تاتو ، خطوطی به شکل نامنظم برای فرم دهی بهتر به ابرو ایجاد می کند.

ابزار میکروبلیدینگ ابرو قلم دستی ساده ای است که سوزن ها به صورت ردیفی بر روی آن متصل می شوند. با این قلم خراش دهی بر روی سطح پوست به صورت خطوطی نامنظم انجام می گیرد و رنگدانه ها وارد لایه سطحی پوست شده و خطوطی مانند تار مو، ایجاد می شود .

در تکنیک میکروبلیدینگ ابرو هر چه قدر فرد انجام دهنده ( پيگمنتر ) حرفه ای تر باشد نتیجه کار هم طبیعی تر و زیباتر می شود. در میکروبلیدینگ ابرو به دلیل ایجاد هاشورهای بسیار نازک ،نسبت به سایر روش ها فرد درد و سوزش کمتری حس می کند .

میکروبلیدینگ ابرو در تهران

روش انجام میکروبلیدینگ microblading

در این روش، بعد از طراحی فرم دلخواه برای ابرو با توجه به سن و چهره، ماده بی حسی بر روی پوست زده می شود سپس با ابزار میکروبلیدینگ ابرو خطوطی به حالت هاشور در جهت روییدن موهای ابرو و به نازکی تارهای ابرو ایجاد می شود. نظم در خطوط هاشور ابرو اهمیت زیادی دارد.

مدت زمان تقریبی لازم برای انجام میکروبلیدینگ ۲ ساعت است.
به علت اینکه مقدار پذیرش رنگ در پوست همه افراد یکی نیست ممکن است کار میکروبلیدینگ نیاز به تکرار داشته باشد.

میکروبلیدینگ ابرو

مزیت های میکرو بلیدینگ ابرو

 • نتیجه کار به دلیل ایجاد خطوط هاشورنامنظم طبیعی تر از سایر تکنیک های قرینه سازی و پرپشت کردن ابرو است.
 • به دلیل سطحی بودن خراش های ایجاد شده در پوست، مقدار خونریزی به وجود آمده در تکنیک میکرو بلیدینگ کمتر بوده و با درد کمتری همراه است.
 • افرادی که دارای بیماری های پوستی یا ریزش مو هستند استفاده از میکرو بلیدینگ که نوعی هاشور ابرو است بسیار کمک کننده و رضایت بخش است.
 • روش میکرو بلیدینگ ابرو، از روش های طراحی نیمه دائم ابرو می باشد که بسته به نوع پوست، جنس و کیفیت رنگ استفاده شده تقریبا حدود 6 ماه تا 1-5/1 سال ماندگاری دارد و بعد از آن شروع به کمرنگ شدن می کند.

بنابراین اگر به هر دلیلی قصد تجربه و استفاده از تکنیک های دیگر برای فرم دهی به ابروهای خود داشتید، این کار به راحتی امکان پذیر است.

میکروبلیدینگ ابرو در تهران

قبل از انجام میکروبلیدینگ به چه نکاتی باید توجه داشته باشید

 • دردوران بارداری و شیردهی از انجام میکروبلیدینگ ابرو پرهیز کنید.
 • درصورتی که به بیماری دیابت مبتلا هستید از انجام میکروبلیدینگ خودداری کنید.
 • افرادی که بیماری هایی مثل اختلالات سیستم ایمنی و یا صرع دارند، نباید از روش میکروبلیدینگ ابرو استفاده کنند.
 • چنانچه از داروهایی از قبیل آسپیرین و رتینول استفاده می کنید با مشورت پزشک و در صورت صلاح دید و موافقت ایشان برای مدت یک هفته قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو این دارو ها را نخورید؛ در غیر این صورت حتما از انجام میکروبلیدینگ اجتناب کنید.
 • رنگ کردن ابرو در روز قبل از انجام میکروبلیدینگ ممنوع است.
 • اگر آفتاب سوختگی دارید، انجام این کار را به تاخیر بیندازید.
 • چنانچه از روش های لایه برداری استفاده کرده اید و یا لیزر برای برطرف کردن موهای زائد انجام داده اید، باید فاصله زمانی در حدود 2 هفته بین انجام این کارها و انجام میکروبلیدینگ ابرو را رعایت کنید.
 • در روز انجام میکروبلیدینگ از مصرف چای و قهوه و الکل خودداری کنید.
 • میکروبلدینگ را در سالن های زیبایی و آرایشی معتبر و مجهز انجام دهید.

مطمئن شوید رنگ و مواد مورد استفاده برای شما با کیفیت بوده و تمامی نکات بهداشتی و ایمنی در حین کار رعایت می شود. یکی از این سالن های معتبر درتهران سالن زیبایی مهرنوش حبیبی است .

در این سالن زیبایی کلیه خدمات آرایش دائم (میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن ) با جدیدترین تکنیکهای روز دنیا و بهترین مواد در محیطی کاملا استریل و حرفه ای توسط مهرنوش حبیبی ارائه می شود.

قیمت میکروبلیدینگ ابرو

بعداز انجام میکروبلیدینگ به چه نکاتی باید توجه داشته باشید

دقت داشته باشید که در هفته اول خارش در ناحیه ای که میکروبلیدینگ ابرو شده طبیعی بوده ، بهتر است از خاراندن محل مورد اجتناب کنید.
از انجام فعالیت هایی که موجب افزایش تعریق می شوند به مدت 10 روز پرهیز کنید.

به مدت یک هفته استفاده از وسایل نقلیه روباز و قرار گرفتن در مقابل نور خورشید اجتناب کنید و تا زمان بهبودی کامل زخم در محل میکروبلیدینگ ابروها ، حتما از ضد آفتاب مناسب استفاده نمایید.

 • به مدت یک هفته غذاهای پرادویه نخورید.
 • به پوست های خشک شده و زخم شده اجازه دهید که خودشان از بین رفته و بریزند، با هر گونه دستکاری ممکن است زخم بیشتری را به وجود آورید.
 • تا ده روز بعد از انجام میکروبلیدینگ ابرو از خوابیدن بر روی صورت خود بپرهیزید.
 • قبل از استحمام روی ابروها و صورت خود با کرم بزنید و تا جایی که امکان دارد مانع رسیدن آب به صورت خود شوید.
 • بعد از میکروبلیدینگ از سیگار کشیدن خودداری کنید.
 • به مدت ده روز در محلی که میکروبلیدینگ انجام داده اید نباید از محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده کنید.

میکروبلیدینگ ابرو خوب در تهران

قبل از انجام میکروبلیدینگ ابرو مطمئن شوید که پیگمنتر در کار خود مهارت داشته و تخصص لازم در این زمینه را کسب کرده باشد.

سالن زیبایی با مدیریت مهرنوش حبیبی دارای مدرک بین المللی phibrows و phicontour از آکادمی phi اروپا و مدرک فنی و حرفه ای میکروپیگمنتیشن، جزء یکی از برترین سالن های زیبایی در زمینه میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن می باشد.

برای دیدن نمونه کارهای میکروبلیدینگ ابرو به صفحه نمونه کار های مراجعه نمایید.

  مرکز فوق تخصصی آرایش دائم مهرنوش حبیبی