تاتو ماژیکی

یکی از این روشهای آرایش دائم ابرو ،استفاده از تاتو ماژیکی است که در این قسمت به توضیح آن خواهیم پرداخت.

همه ی افراد در روزمره ارتباطات غیرکلامی با اطرافیان خود برقرار می کنند. این نوع ارتباط از طریق حرکت های چشم و ابرو صورت می گیرد. به همین دلیل ابروها نقش بسزایی در چهره و بیان احساسات ما دارند.

تاتو ماژیکی قابدار

همچنین اگر ابروها دارای فرم مناسبی نباشند باعث دیده نشدن زیبایی چشم ها نیز می شود. اگر ابروهایی با فرم نامناسب و نامتقارن دارید امروزه روش های زیادی برای زیبا شدن ابرو ها وجود دارد که شما بانوان عزیز می توانید از آنها استفاده کنید.

تاتو ماژیکی چیست؟

تاتو یکی از روش های آرایش دائم ابرو و آرایش نیمه دائم ابرو است که از گذشته ها تاکنون در بین بانوان رواج داشته و بانوان برای رفع نواقص ابروهای خود از این روش استفاده می کردند.

روش های تاتوی قدیمی با روشها امروز کمی تفاوت دارند. یکی از روش های جدید ابرو تاتو ماژیکی است که برای آن دسته از بانوانی که ابروهای آنها کم پشت است و از این قضیه ناراحت هستند و تمایل دارند در فرم ابروهای خود تغییر ایجاد کنند این روش بسیار مناسب می باشد.

شما بانوان عزیز می توانید ابتدا طرح مورد نظر برای ابرو هایتان را انتخاب کنید و سپس طرح مورد نظر تاتو ماژیکی را بر روی ابروهای خود اجرا کنید.

تاتو ماژیکی قابدار چه تفاوتی با تاتوهای دائمی دارد؟

تاتو ماژیکی چه تفاوتی با تاتوهای دائمی دارد؟

امروزه با پیدایش روش های جدید استفاده از تاتوهای دائم در بین بانوان خیلی کمتر از قبل شده است.

تاتو ماژیکی یکی از روش های جدیدی است که طرفداران زیادی پیدا کرده است و اکثر بانوان این روش را به تاتوهای دائم قدیمی ترجیح می دهند.

یکی دلایلی که تاتو ماژیکی محبوب تر از تاتوهای دائم است قابلیت تغییر رنگ و مدل در تاتو می باشد.

در تاتو ماژیکی قابدار برعکس تاتو های قدیمی بانوان می توانند پس از مدتی اگر از رنگ ابرو های تاتو شده خود ناراضی بودند رنگ آن را خیلی راحت عوض کنند همچنین اگر مدل ابروهای تاتو شده مورد پسند نبود این امکان وجود دارد که در مدل و فرم ابروها تغییر ایجاد کنند .

اما در روشهای قدیمی چنین نبود و در تاتوهای دائم اگر شما از فرم ابروهای خود ناراضی بودید چاره ای جز تحمل نداشتید مگر اینکه از روش های ریموو یا لیزر برای پاک کردن تاتو ابرو خود استفاده می کردید که علاوه بر دردسر داشتن آن روش ها ممکن بود جوابگو نباشد و تاتو به صورت کامل پاک نشود.

یکی دیگر از تفاوت هایی که تاتو ماژیکی با روش های تاتو قدیمی دارد این است که در گذشته برای انجام تاتو بر روی ابرو کل ابرو ها تراشیده می شد و رنگ و مدل ابروی جدید تزریق می شد و این روش ها درد زیادی را با خود به همراه داشتند و امکان خونریزی و گاهی عفونت در ابروها وجود داشت اما در تکنیک تاتو ماژیکی قابدار نیازی نیست که مدل ابروهای اصلی شما دستکاری شود و بر روی آن یک تاتوی قابدار و ماژیکی کشیده می شود.

به همین دلیل احتمال عفونت و خونریزی را به صفر می رساند. همچنین لازم به ذکر است که در تکنیک تاتو ماژیکی هر زمان که پشیمان شدید می توانید این تاتو را از ابروهای خود پاک کنید.

انواع مختلف تاتو ماژیکی قابدار چیست؟

انواع مختلف تاتو ماژیکی چیست؟

همانطور که در قبل نیز گفته شد برای اجرای این تکنیک شما می توانید فرم موردنظر در ابروهای خود را انتخاب کنید. این انتخاب باید بر اساس نوع صورت شما باشد و مدلی باشد که با چهره ی شما همخوانی داشته باشد.

در حال حاضر ابروهای پهن بیشتر مورد علاقه ی خانم ها قرار گرفته است و آن دسته افرادی که ابروهای آنها نازک باشد برای پهن تر کردن ابروهای خود می توانند تاتو ماژیکی خود را به صورت پهن انجام دهند.

ابرو های پهن علاوه بر اینکه امروزه در بین بانوان مد شده است باعث جوان تر نشان دادن چهره شما نیز می شود و از آنجایی که اکثر بانوان علاقه به جوان دیده شدن دارند از این مدل ابرو زیاد استفاده می کنند.

بعضی از خانم ها اما اینگونه نیستند آنها ابروهای پهن را برای صورت خود نمی پسندند و علاقه به ابروهای نازک در صورت خود دارد. این افراد برای تاتو ماژیکی خود می توانند از ابرو هایی با قاب نازک تر استفاده کنند.

بهتر است قبل از اینکه طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید از تاتو کاری که به آن مراجعه کرده اید سوال کنید. زیرا تاتو کاران حرفه ای میدانند که چه مدل ابرویی به چه صورتی می آید.

چه کسانی به طور موقت و چه کسانی به طور دائم نمی توانند تاتو ابرو استفاده کنند؟

1- خانم های باردار و شیرده به دلیل تغییرات هورمونی در بدن هایشان که باعث می شود رنگ پذیری در آنها کاهش یابد نباید از تاتو ماژیکی قابدار بر روی ابروهایشان استفاده کنند.

2- آن دسته از بانوانی که در دوران پریودی قرار دارند نیز به دلیل تغییرات هورمونی نباید برای تاتو مراجعه کنند. معمولا پیشنهاد می شود در دوران قاعدگی و 3 روز قبل و بعد از آن تاتو ابرو انجام نشود.

3- خانم هایی که دچار بیماری های پوستی نظیر: عفونت، التهابات و زخم های پوستی باشند و یا آفتاب سوختگی داشته باشند نباید ابروهای خود را تاتو کنند.

4- با اینکه گفته می شود که سرما خوردگی بیماری خاصی نیست اما باز هم به دلیل عفونی بودن بدن توصیه می شود تا زمان بهبودی این اقدام را به عقب بیاندازید.

علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد بعضی از بانوانی دارای بیماری های جدی تری مانند: بیماری ها و مشکلات قلبی، فشار خون بالا، بیماری خود ایمنی و یا ایدز و هپاتیت داشته باشند، تاتو ماژیکی به هیچ عنوان به آنها توصیه نمی شود.

مراقبت های بعد از تاتو ماژیکی قابدار 

مراقبت های بعد از تاتو ماژیکی

1- به هیچ عنوان بعد از تاتو ابروهای خود را نخارانید و دستکاری نکنید.

2- تا 2 الی 3 روز بعد از فرآیند تاتو ماژیکی به محل ابروها آب نزنید و تا حداقل یک هفته از رفتن به استخر یا سونا خودداری کنید.

3-تا یک هفته در صورت نیاز می توانید پماد هیدروکورتیزون را با گوش پاک کن بر روی ابرو های خود بزنید.

4- هرگز موهای زائد دور ابرو را با موچین بر ندارید و یا روی آن را تیغ نکشید. به جای این کار میتوانید مو ها را یکبار به سمت بالا و یکبار به سمت پایین شانه کنید و با استفاده قیچی نوک آن را ببرید و کوتاه کنید.

نکته پایانی…

توجه داشته باشید که فرآیند تاتو ماژیکی اگر بهداشتی نباشد باعث بروز عوارضی میشود برای همین حتما از استریل بودن مرکزی که به آن مراجعه می کنید و لوازم کار اطمینان حاصل نمایید.

در صورتیکه قصد تاتو ابروی خود را دارید و یا اینکه از تاتوی خود راضی نیستید ، ما آماده ارائه خدمات به شما مشتری گرامی هستیم.

لطفا با ما در مرکز آرایش دائم مهرنوش حبیبی تماس بکیرید.

  مرکز فوق تخصصی آرایش دائم مهرنوش حبیبی