بولد بروز

یکی از این تکنیک های آرایش دائم ابرو ، تکنیک بولد بروز ابرو است. به همین دلیل امروزه آرایش های دائم ابرو در بین بانوان طرفداران زیادی پیدا کرده است .

در دنیای امروز زیبایی ظاهری از اهمیت بالایی برخوردار است تا جایی که بسیاری از بانوان برای زیبا تر شدن به سراغ انواع و اقسام عمل های زیبایی می روند.

بولد بروز ابرو

یکی از مهم ترین اجزای صورت که در زیبایی افراد تاثیر بسیار بالایی دارد ابرو ها هستند.

زیبا بودن ابرو ها باعث زیبا به نظر رسیدن چشمان می شود و برعکس اگر ابروهایی نامتقارن داشته باشید زیبایی چشمان شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

بسیاری از بانوان برای اصلاح فرم ابروهای خود به دنبال انواع و اقسام لوازم آرایش مانند: مداد های آرایشی، سایه های ابرو و ریمل های ابرو می روند که در اکثر مواقع به شکست بر میخورند و یا اگر موفق به تغییر در فرم ابرو ها شوند بسیار کوتاه مدت خواهد بود.

بولد بروز ابرو چیست؟ و توسط چه کسی اختراع شد؟

تکنیک بولدبروز یکی از تکنیک های پر طرفدار در دنیاست که امروزه استفاده ی زیادی از آن می شود. این تکنیک توسط خانم Mensura Hodzic Megy که مدیر آکادمی فی PhiAcademy است به جهان معرفی شد.

همه ی بانوان می دانند که داشتن ابروهایی یکدست و با خطوطی منظم زیبایی چهره را دو چندان می کند؛ با وجود تکنیک بولدبروز این زیبایی دیگر غیر ممکن نیست.

در این روش در ابروها خطوطی منظم و در جهت رویش ابروها کشیده می شود و هدف پر کردن قسمت های خالی ابرو است.

در تکنیک بولدبروز ابرو خطوط کشیده شده با روش فیبروز متفاوت است و در این تکنیک خط هایی که کشیده می شوند قوس دار هستند و فرم سه بعدی را به ابروها می دهد.

بولد بروز برای چه کسانی مناسب است؟

بولد بروز برای چه کسانی مناسب است؟

1- برای آن دسته از بانوانی که در ناحیه ابرو ریزش دارند تکنیک بولدبروز برای پر کردن قسمت های ریخته شده ی ابرو بسیار مناسب است

2- خانم هایی که از فرم فعلی ابرو های خود ناراضی هستند اگر خواستار تغییر در فرم ابروهایشان باشند میتوتنند از این تکنیک استفاده کنند

3- همچنین کسانی که به طور مادر زادی از داشتن ابروهایی کم پشت و نامتقارن رنج می برند برای اینکه ابرو های خود را قرینه و پرپشت کنند از بولدبروز ابرو استفاده می نمایند.

4- این تکنیک گاهی جنبه درمانی نیز دارد و بیمارانی که مراحل شیمی درمانی خود را طی کرده اند و ابرو های آنها ریخته باشد می توانند از طریق تکنیک بولدبروز ابروهای ریخته خود را بازگردانند.

تکنیک بولد بروز ابرو برای چه کسانی مناسب نیست؟

این تکنیک از آرایش دائم ابرو همانند دیگر تکنیک ها برای بانوان باردار و شیرده توضیه نمی شود زیرا در این روش ممکن است برای جنین و یا کودک ضرر داشته باشد به همین دلیل توصیه می شود اگر قصد انجام تکنیک بولدبروز را بر روی ابرو ها دارد یا قبل از دوران بارداری انجام دهید و یا این کار را تا بعد از دوران شیردهی به تعویق بیاندازید.

همچنین آن دسته از بانوانی که قبلا تاتو ابرو انجام داده اند دیگر نمی توانند از این روش برای ابرو های خود استفاده کنند.

پس روش بولدبروز برای آن خانم هایی مناسب است که در گذسته تاتوس دیگری بر روی ابروهایشان نکرده باشند و رد آن بر روی ابرو باقی مانده باشد.

مراحل کار بولدبروز ابرو چگونه است؟

مراحل کار بولدبروز ابرو چگونه است؟

برای اجرای تکنیک بولدبروز ابرو ابتدا توجه داشته باشید که به چه مرکزی برای این کار مراجعه می کنید. مهم ترین نکته استریل بودن و بهداشتی بودن مراحل کار بولدبروز است.

اگر قصد انجام این تکنیک را دارید قبل از هر چیزی درباره ی مرکز آرایشی که به آن مراجعه می کنید تحقیق به عمل آورید تا مطمئن شوید که همه ی نکات بهداشتی در آن مرکز رعایت می شود سپس با خیال راحت تکنیک بولدبروز را بر روی ابرو های خود پیاده کنید.

دراجرای مراحل بولدبروز اول از همه باید فرم ابرو ها طراحی شود. در طراحی فرم ابرو ها باید سلیقه ی مشتری و فرم صورت آن را در نظر گرفت و باید توجه داشت که فرم ابروها قرینه شود برای قرینه در آمدن فرم ابرو ها می توان از ابزارهایی مانند کولیس کمک گرفت و فرم مناسب را طراحی کرد.

پس از طراحی فرم ابرو ها رنگ مناسب برای بولدبروز ابرو ها را انتخاب می نماییم. رنگ انتخاب شده باید از رنگ موی شخص روشن تر باشد و اگر رنگ ابروها تیره تر از موها بشود باعث غیر طبیعی شدن رنگ ابروها می شود.

سپس از ماده ی بی حسی برای قسمت هایی از ابرو که قصد کشیدن خطوط بر آن را داریم می زنیم  بعد از چند دقیقه با استفاده از سوزن های مخصوص مرحله ی کشیدن خطوط را اجرا میکنیم.

مراقبت های قبل از انجام بولد بروز ابرو 

مراقبت های قبل از انجام بولد بروز ابرو

1- تا حداقل 24 ساعت قبل از انجام بولدبروز سعی کنید از مصرف نوشیدنی های کافئین دار و نوشیدنی های الکل دار خودداری کنید.

2-  تا چند روز قبل از انجام بولدبروز در مقابل نور آفتاب قرار نگیرید.

3- تا یک هفته قبل از مراجعه از انجام اصلاح، لیزر و یا وکس خودداری کنید.

4- تا یک هفته قبل از انجام بولدبروز ابروهای خود را برندارید و آن را رنگ نکنید.

5- سعی کنید به هیچ وجه در دوران عادت ماهیانه برای این تکنیک مراجعه نکنید.

مراقبت های بعد از انجام بولد بروز ابرو

1- بعد از انجام بولدبروز سعی کنید از انجام  فعالیت هایی که باعث افزایش تعریق در شما می شود خودداری کنید زیرا تعریق و نفوذ آن به پوست باعث خراب شدن ابرو های شما می شود

2- تا چند روز پس از بولدبروز ابروها به محل ابرو ها آب یا هرگونه پاک کننده نزنید و تا می توانید از رفتن به حمام خودداری کنید.

3- تا مدتی بعد از انجام این تکینک سعی کنید بر روی صورت خود نخوابید

4- هرگز پوست صورت خود را دست کاری نکنید و تا مدتی هرگونه درمان پوستی را متوقف کنید

5- اگر در ناحیه ی ابرو و اطراف آن احساس خارش  داشتید به هیچ عنوان محل ابرو ها را نخارانید.

انجام این روش ضرر خاصی برای پوست شما ندارد فقط و فقط ممکن است تا چند روز در ناحیه ی ابروها قرمزی یا تورم داشته باشید که این طبیعی است و به زودی از بین خواهد رفت.

در مرکز آرایش دائم مهرنوش حبیبی ، خدمات بولد بروز ابرو بصورت کاملا حرفه ای انجام می شود. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  مرکز فوق تخصصی آرایش دائم مهرنوش حبیبی