آیا می توانم با داشتن تتوی ابرو قدیمی میکروبلیدینگ کنم؟

تتو ابرو قدیمی

با سلام به وب سایت فوق تخصصی آرایش دائم مهرنوش حبیبی خوش آمدید در این مقاله قصد داریم درباره ی آیا می توانم با داشتن تتوی ابرو قدیمی میکروبلیدینگ کنم؟ صحبت کنیم. لطفا با ما همراه باشید.

مشتریانی که تاتو ابرو یا آرایش دائمی دارند ، دائماً به ما مراجعه می کنند. آنها می خواهند بدانند که آیا می توانیم روی تاتو قدیمی میکروبلیدینگ انجام دهیم یا خیر.

حقیقت این است که اگر شما قبلاً تاتوی ابرو قدیمی داشته باشید ، همیشه نمی توانیم روی آن کار کنیم. با این حال همه امیدها از بین نمی رود!

آیا میتوانید تتو ابرو قدیمی را پاک کنید؟

 فقط در صورتی می توانیم یک تتو ابرو قدیمی را بپوشانیم که کار قبلی بسیار سبک باشد و جوهر خیلی عمیق نباشد. اگر تتوی ابرو تیره باشد ، مدل مو نشان داده نمی شود.

به این فکر کنید اگر ابرویی را روی کاغذ بکشید و آن را با قلم پر کنید و سپس با همان قلم موهایش را بکشید ، نمی توانید تارهای مو را ببینید. در مورد میکروبلیدینگ و تاتوی ابرو نیز همین مسئله وجود دارد. اگر تراکم رنگدانه بیش از حد وجود داشته باشد یا جوهر خیلی عمیق قرار داده شود ، آرایشگر ما نمی تواند ابروهای زیبا و طبیعی برای شما ایجاد کند.

♦اغلب اوقات ، ما نمی توانیم روی یک تاتو قدیمی میکروبلیدینگ بزنیم ، زیرا کار قبلی خیلی تیره ، خیلی عمیق یا خیلی متراکم است.

پوشاندن تتوی ابرو قدیمی
پوشاندن تتوی ابرو قدیمی

چطور پوشاندن تتو را انجام می دهید؟

ما برای پوشاندن تتو ابرو از یک روش سایه زنی یا ترکیبی استفاده خواهیم کرد. بدانید که ما نمی توانیم میکروبلیدینگ خالص را نسبت به ابروهای بدون آرایش دائم انجام دهیم زیرا بخشی از کار ما پوشاندن کار قبلی است. بنابراین ، ما از یک ترکیب یا یک روش سایه زدن استفاده می کنیم. سایه زدن زمانی است که آرایشگر ابرو را پر می کند تا به یک ظاهر طبیعی شبیه شود.

اگر نتوانیم پوشش تتو را انجام دهیم ، حذف تتو بهترین گزینه میباشد . ما توانایی بسیار محدودی در انجام کارهای برکناری داریم. با این حال ، اگر تصمیم دارید که از روش های دیگر استفاده کنید ، در مورد “لیزر حذف” تحقیق کنید (لیزر یکی از پیشرفته ترین روش های لیزر زدایی است که در حال حاضر وجود دارد)

تصمیم بگیرید که بهترین گزینه برای شما چیست. یک آرایشگر ماهر می تواند براساس ابروهای شما تصمیم بگیرد.

نتیجه

حذف تتو با لیزر ابرو یک عمل زیبایی است که به طور مکرر و توسط متخصصان زیبایی انجام می شود.

امیدواریم اگر از قبل تاتوی ابرو یا آرایش دائمی دارید این گزینه به شما کمک کند. البته ، اگر سوالی دارید ،تماس بگیرید یا برای ما پیام ارسال کنید. به یاد داشته باشید ، اگر تتو قبلی دارید ، بسیار مهم است که سه تصویر ترجیحا در نور طبیعی و آرایش ابرو صفر برای ما ارسال کنید. تتو ابرو با میکروبلیدینگ پوشانده می شود .

پایان

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به آدرس https://mehrnooshhabibi.com/portfolio/ نمونه کارها وپیام های رضایت از فوق تخصص آرایش دائم ، مهرنوش حبیبی را مشاهده کنید و یا با تماس با شماره تلفن 09196024742 از مشاوره های رایگان و انجام آرایش دائم بهره مند شوید.

نشانی:

جردن ، بلوار نلسون ماندلا ، نرسیده به مدرس ، رو به روی مرکز خرید الهیه ، کوچه مروارید

مهرنوش حبیبی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *