چگونه ابروهای متقارن داشته باشید؟

موضوع پادکست : چگونه ابروهای متقارن داشته باشید؟

توسط زهرا امیری

 

 

با سلام. به وب سایت فوق تخصصی آرایش دائم مهرنوش حبیبی خوش آمدید. در این مقاله میخواهیم آموزش دهیم که چگونه میتوانید با آرایش ، ابروهای متقارن داشته باشید.

با این ترفندها میتوانید ابروهای متقارنی داشته باشید.

می دانم که ممکن است برای برخی از شما دیوانگی به نظر برسد ، اما گاهی اوقات بعضی ها حداکثر 15 دقیقه را صرف اطمینان از درست بودن ابروهای خود می کنند –

ابروها برای ما فوق العاده مهم هستند! ابرو یکی از ویژگی های تعیین کننده صورت ما است و ابروهای کاملا متعادل و متقارن می توانند تفاوت چشمگیری در ظاهرمان

ایجاد کنند.تلاش برای اینکه ابروهایمان متقارن به نظر برسند بیشتر اوقات بسیار دشوار و وقت گیر است ، اما استفاده از یک خط کش ابرو – بله ، این یک ترفند واقعی است

– این روش فوق العاده ساده است ، و کل مراحل انجام متقارن سازب ابروهای شما را آسان می کند.

چگونه ابروهای پرپشت داشته باشیم؟

 

ابروهای متقارن
ابروهای متقارن

 

 

نحوه استفاده از خط کش ابرو:

برای شروع باید مرکز صورت خود را مشخص کنید و خط کش را طوری تنظیم کنید که درست بالای ابروهای شما قرار بگیرد. برای سهولت کار ، می توانید آن را در جای خود بچسبانید تا حرکت نکند. احتمالاً اکنون خواهید فهمید که ابروهای شما حتی از همان نقطه هم شروع نمی شوند – این کاملاً طبیعی است ، تقریباً هیچکس ابروهایش از وسط شروع نمیشود و یکی معمولاً به دیگری نزدیکتر است.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که یکی از آنها را پر کنید تا آن یکی ابرو هم از همان مکان شروع شوند – اگر این کار را انجام دهید ، هماهنگی زیادی ایجاد می کنید. یک نکته کوچک: اگر بینی شما کمی پهن است ، می توانید ابروهای خود را کمی به هم نزدیک کنید این کار باعث لاغرتر نشان دادن بینی شما می شود.

هنگامی که ابروهای خود را در گوشه های داخلی با هم مطابقت دادید ، از خط کش استفاده کنید تا مطمئن شوید که انتهای هر دو ابرویتان در یک مکان به پایان رسیده اند. یعنی ، اگر ابرو سمت چپ شما روی عدد 8 روی خط کش ختم می شود و دیگری روی شماره 9 ختم می شود ، کمی خطوط اضافی را روی ابرو سمت چپ بکشید تا ابروی سمت چپتان هم در نقطه ی شماره 9 روی خط کش تمام می شود.

همچنین می توانید محل قوس ابروهای خود را مشخص کنید و آنها را با مداد ابرو به طوری که هر دو در یک مکان قوس بزنند اصلاح کنید ، اما فقط مطمئن شوید که ابروهایتان طول یکسانی دارند.

 

 

 

ابروی متقارن با مهرنوش حبیبی

البته میتوانید این آموزش متقارن کردن ابرو که توسط فوق تخصص آرایش دائمی ، خانوم مهرنوش حبیبی ، ضبط شده را تماشا کنید.

 

 

میتوانید با فالو کردن پیج اینستاگرام ایشان ، از مشاوره و آموزش های رایگان بهره ببرید.
آدرس پیج : https://mehrnooshhabibi.com/you-need-to-know-about-eyebrow-microbleeding/
شماره تماس :09196024742

ممنون که باز هم به وب سایت فوق تخصصی آرایش دائم مهرنوش حبیبی اعتماد کردید و با ما همراه بودید. خدانگهدار.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *