روش های کاربردی برای حذف لیزری تاتو لب

سلام به وب سایت فوق تخصصی آرایش دائم مهرنوش حبیبی خوش آمدید. در این مقاله درباره ی حذف لیزری تاتو لب صحبت میکنیم.

طی چند سال گذشته ، آرایش دائمی موج های بزرگی را در صنعت زیبایی ایجاد کرده است. این تکنیک جدید و نوآورانه ترکیب آرایش و خال کوبی را برای نتایج آرایش نیمه دائمی ایجاد می کند. ترندهای محبوب شامل میکروبلیدینگ ابرو ، خط چشم دائمی و آرایش لب دائمی است.

راهنمای کامل درباره ی آرایش دائم

آرایش دائمی لب چیست؟

خال کوبی لب ، که به آن آرایش لب دائمی نیز گفته می شود ، روشی است که برای تقویت و پرتر شدن لب ها طراحی شده است. خال کوبی لب با خط کشیدن درست در مرز لب ، توهم لب پرتری را ایجاد می کند.

این روش شبیه خال کوبی سنتی است ، اما از جوهر دیگری استفاده می شود. رنگدانه مورد استفاده برای اینکار فرم دهی شده است تا ضخیم تر باشد و رنگ پودری طبیعی تری به خود بگیرد. این همان چیزی است که باعث می شود خال کوبی های لب ، بر خلاف خال کوبی های معمولی ، نیمه دائمی باشند.

روند انجام این کار بسیار دردناک است زیرا لب ها  حساس هستند. استفاده از ماده بی حس کننده به کاهش درد و ناراحتی کمک می کند.

خال کوبی لب ، اگر به درستی انجام شود ، می تواند ظاهر کلی شما را به میزان قابل توجهی زیبا کند. برخلاف تزریق مواد پرکننده لب ، این یک روش غیرتهاجمی برای بدست آوردن لب های پر است. همچنین یک روش عالی برای اصلاح هایپرپیگمنتیشن و سایر نقایص است.

اما با انجام اشتباه تاتو لب چه می کنید؟ اگر هنرمند خال کوبی شما از خط لب شما خارج شود چه می کنید؟ یا ، اگر از تصمیم خود پشیمان شوید ، چه می کنید؟

اول از همه باید بگویم که در صورت تصمیم برای انجام آرایش دائمی حتما از یک متخصص آرایش دائم وقت بگیرید.

روش های حذف لیزری تاتو لب
روش های حذف لیزری تاتو لب

 

میتوانید نمونه کارهای فوق تخصص آرایش های دائم را در این لینک کنید.

اما روش های حذف لیزری تاتو لب چیست؟

خوشبختانه ، اگر از نتایج آرایشتان راضی نباشید ، روش های زیادی برای از بین بردن تاتو لب وجود دارد. به طور گسترده می توانیم آنها را به عنوان روش های لیزری و غیر لیزری برای حذف دسته بندی کنیم.

روش های پاک کردن میکروبلیدینگ / 2 روش کارآمد

روش های حذف لیزری تاتو لب :

روش های حذف لیزری تاتو لب
روش های حذف لیزری تاتو لب

 

بسیاری از تکنسین ها لیزر درمانی را بهترین و موثرترین روش برای از بین بردن خال کوبی آرایشی می دانند. پزشک می تواند این روش را در برخی از ظریف ترین مناطق بدن مانند پلک ها ، ابروها و لب ها انجام دهد.

این روش فقط مناطق آسیب دیده را هدف قرار می دهد و پوست اطراف را تحت تأثیر قرار نمی دهد. با این حال ، فقط پزشکان باتجربه با مهارت و دانش مناسب باید درمان لیزر را برای از بین بردن خال کوبی آرایشی انجام دهند.

فقط انواع خاصی از دستگاه های لیزر حذف تاتو می توانند با خیال راحت و به طور موثر خال کوبی لب و خال کوبی خط لب را حذف کنند. این دستگاه ها برای از بین بردن رنگدانه های جوهر با استفاده از انرژی لیزر کار می کنند. پس از آن ، سلول های پاک کننده سیستم ایمنی بدن این ذرات شکسته را می گیرند.

دستگاه Q switched (QS) و دستگاه Picosecond (PS) در از بین بردن خال کوبی لب بسیار موثر هستند. این درمان ها شامل یک سری جلسات برای حذف کامل است. همچنین ، از آنجا که احتمالاً  بسیار دردناک است ، ابتدا یک تکنسین کرم بی حسی را روی ناحیه می مالد. اگر تاتویتان جدید است ، قبل از شروع درمان های از بین بردن ، باید صبر کنید تا پوستتان کاملاً بهبود یابد.

فناوری پیکو لیزر :

این جدیدترین فناوری حذف خال کوبی لیزری است. این خال کوبی را بسیار موثرتر از بین می برد و در مقایسه با سایر روش ها درد و ناراحتی بسیار کمتری را شامل می شود.

لیزرهای PicoWay از جرقه های بسیار کوچک با انرژی زیاد برای از بین بردن رنگدانه موجود در خال کوبی ها استفاده می کنند. پس از آن ، بدن به راحتی این ذرات کوچکتر جوهر را جذب می کند. به طور معمول ، محو شدن یا حذف کامل آن حدود 5 تا 8 جلسه درمان با لیزر PICO طول می کشد.

لیزر PicoWay به جای “فوتوترمال” از “امواج ضربه ای فتوآکوستیک” استفاده می کند. این بدان معنی است که در این روش گرمای کمتری برای PicoWay وجود دارد. در نتیجه ، کلا روشی راحت تر است و احتمال هایپرپیگمنتیشن کاهش می یابد.

پزشک می تواند با استفاده از این لیزرها نقص ها را از بین ببرد ، مثلا اگر خال کوبی خارج از مرزهای لب شما کشیده شده باشد. از آنجا که این لیزرها گرمای زیادی تولید نمی کنند ، فقط می توانند مناطق خاصی را هدف قرار دهند بدون اینکه روی پوست اطراف تأثیر بگذارد.

نکاتی که باید راجع به خط چشم دائم بدانید

نکات مثبت روش حذف لیزری تاتوی لب چیست؟

  • در از بین بردن کامل خال کوبی های لب و لب در طی چندین جلسه بسیار موثر است.
  • خطر ایجاد زخم بسیار کمتر از سایر روش ها است.
  • زمان بازیابی به دلیل استفاده از فناوری مدرن در مقایسه با سایر روش ها نسبتاً کمتر است.
  • درد آن کمتر از درمانهای تهاجمی است.
  • می توان از آن برای اصلاح نقص های کوچک با دقت بسیار زیاد بدون ایجاد مزاحمت در مناطق اطراف استفاده کرد.

 

راهکار های خانگی برای زیبایی لب

آیا نکات منفی برای حذف لیزری تاتوهای لب وجود دارد؟

بیشتر رنگدانه های لب به صورت پودر حاوی دی اکسید تیتانیوم هستند. این یک پایه روشن تر به خال کوبی می دهد و به برجسته شدن بیشتر رنگ کمک می کند. هنگام برخورد با لیزر ، این فلز به رنگ اصلی خاکستری تیره تبدیل می شود. این باعث می شود که مناطق آسیب دیده پس از لیزر تیره شوند.

این عارضه جانبی ناخوشایند نیاز به درمان بیشتر دارد. با این حال ، این تنها نکته ی منفی واقعی لیزر درمانی است. البته ، در جلسات بعدی ، پزشک می تواند رنگ تیره را از بین ببرد.

پایان

دوستان عزیزم در این مقاله ما درباره ی روش حذف لیزری تاتو لب صحبت کردیم.

در مقاله ی بعد روش های غیر لیزری پاک کردن تاتو را بررسی میکنیم. اما اگر میخواهید دردسرهای پاک کردن تاتوی لب را نداشته باشید و همیشه لب های زیبایی داشته باشید حتما به پیج مهرنوش حبیبی سر بزنید تا با نمونه کارهای فوق تخصص آرایش دائمی ، مهرنوش حبیبی ، آشنا شوید.

همچنین میتوانید از خدمات بی نظیر آرایش دائم لب مهرنوش حبیبی بهره ببرید.

حجیم سازی لب

خط لب دائم

رژ لب دائم

شیدینگ لب

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *