آشنایی بیشتر با انواع مدل ابرو

با سلام به وب سایت فوق تخصصی آرایش دائم مهرنوش حبیبی خوش آمدید. در این مقاله قصد داریم درباره ی انواع مدل ابرو و اینکه چه مدل ابرو ، کدام مدل صورت را زیباتر میکند صحبت کنیم. برای آموزش بهتر و روان تر میتوانید فیلم آناتومی ابرو که توسط فوق تخصص آرایش دائم ، مهرنوش حبیبی ، ضبط شده است را ببینید. پس با ما همراه باشید.

 

هر متخصص زیبایی می داند که ابروهای شما تقریباً بیش از هر محصول آرایشی می تواند روی زیبایی صورت شما تاثیر داشته باشد. با خوش فرم و پر شدن صحیح ابرو می توانید اندازه چشم های خود را تغییر داده ، صورت خود را کانتور کنید و بهترین ویژگی های چهره ی خود را به نمایش بگذارید. با این حال ، قبل از هر یک از این موارد ، ما باید به اصول اولیه – آناتومی ابرو – برگردیم.

اکنون که اصول را یاد گرفتیم ، می توانیم پنج شکل اصلی ابرو را بررسی کنیم. در حالی که شکل صورت / ابرو (های) همه متفاوت است ، 5 شکل اصلی ابرو وجود دارد که می توانیم آنها را شناسایی کنیم ، که می توانند گروهی از تغییرات را برای آنها داشته باشند. هر یک از این پنج شکل قدرت تغییر در ظاهر سایر ویژگی های صورت شما را دارد ، بنابراین مهم است که شکل مناسبی را برای نتایج مورد نظر خود انتخاب کنید. به خواندن ادامه دهید تا بفهمید نوع ابروهایتان کدام است یا برای تغییر در ظاهرتان به چه تغییراتی در ابروهایتان احتیاج دارید!

چگونه ابرو های زیبا داشته باشیم؟

۱- ابروهای صاف

این ابروها برای هر فردی که فرم صورت بلندی دارد مناسب است زیرا خط افقی، توهم صورت کوتاه تری را ایجاد می کند که ظاهری بیضی شکل نیز دارد.

پس اگر صورت بلندی داری ، ابروهایتان را صاف کنید.

چگونه ابروهای پرپشت داشته باشیم؟

 

ابروهای صاف از انواع مدل ابرو
ابروهای صاف از انواع مدل ابرو

۲- ابروهای گرد

اگر سعی دارید تیزی های صورتتان را بپوشانید ، داشتن ابروی گرد ضروری است. این به معنای واقعی کلمه حالت گردی به صورت می دهد و ویژگی های تیز صورت مانند چانه یا بینی نوک تیز را پنهان میکند.

پس اگر اجزای صورتتان تیز هستند ، ابروهایتان را گرد کنید.

نکات مهم درباره ی میکروبلیدینگ ابرو

 

ابروهای گرد از انواع مدل ابرو
ابروهای گرد از انواع مدل ابرو

۳- ابروهای خمیده یا منحنی

باور کنید یا نکنید ، ابروهای خمیده کاملاً متفاوت از ابروهای گرد هستند! این مدل ابرو ، شکلی مطلوب برای هر کسی است که صورتهای مربع شکلی دارند.

پس اگر صورتتان مربع شکل است ابروهایتان را به حالت منحنی دربیاورید.

 

ابروهای خمیده یا منحنی از انواع مدل ابرو
ابروهای خمیده یا منحنی از انواع مدل ابرو

۴- ابروهای زاویه دار

قوس بالای ابرو های زاویه دار توانایی ایجاد ظاهر جوانتر در صورت را دارد و می تواند شکل صورت گرد یا الماسی را لاغرتر نشان دهد (اگر این همان چیزی است که بدنبال آن هستید پس دست به کار شوید)

 

ابروهای زاویه دار از انواع مدل ابرو
ابروهای زاویه دار از انواع مدل ابرو

 

۵- ابروهای گرد و زاویه دار

این ابرو کاملاً شبیه موارد بالا است با این تفاوت که قوس کوتاه تری دارد و قله گرد تری دارد. زاویه گرد برای داشتن ظاهری زنانه کلیدی است و این ابرو برای صورت بیضی شکل ، به جای ابروهای زاویه دار منظم که چهره را متعجب یا عصبانی جلوه دهد ، امری ضروری است.

ابروهای گرد و زاویه دار از انواع مدل ابرو
ابروهای گرد و زاویه دار از انواع مدل ابرو

 

خب دوستان ، با توجه به نکات ارائه شده میتوانید ابروی متناسب با چهره خود را تاتو کنید تا زیبایی تان دو چندان شود. برای دیدن نمونه کارهای میکروبلیدینگ ابرو که توسط فوق تخصص آرایش دائم ، مهرنوش حبیبی ، انجام شده اند ، به پیج اینستاگرام به آدرس https://www.instagram.com/mehrnoshhabibi/ مراجعه کنید.

ممنون که باز هم با نگاه گرمتان یاریمان کردید. خدا نگهدار.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *