محصولات آرایش ابرو و نحوه استفاده از آنها

با سلام به وب سایت فوق تخصصی آرایش دائم مهرنوش حبیبی خوش آمدید. در این مقاله قصد داریم درباره ی انواع محصولات آرایش ابرو و نحوه ی استفاده از آنهار صحبت کنیم.با ما همراه باشید.

موضوع پادکست : محصولات آرایش ابرو و نحوه استفاده از آنها

توسط زهرا امیری

 

همه می خواهند بهترین ظاهر ممکن را داشته باشند و از این رو محصولات آرایش را برای خود انتخاب می کنند. ابروها یکی از مهمترین قسمتهای صورت هستند و فرم آنها می تواند چهره شما را بهتر یا بدتر نشان دهد. بسیاری از محصولات ابرو در بازار موجود است که می توان ابروهای تیره و کاملاً پرپشت و زیبا ایجاد کرد و فرم دلخواه را به صورت داد. در این مقاله هفت محصول ابرو را معرفی کرده ایم که می تواند مفید باشد. می توانید هر یک از آنها را انتخاب کرده و از آنها برای ابروهای خود استفاده کنید.

محصولات آرایش ابرو به طور عمده

هفت نوع محصول ابرو برای افرادی که می خواهند ابروهای خود را شکل دهند وجود دارد. محصولات ابرو در رنگ ها و سایه های طبیعی موجود است و مهم این است که شما رنگ نزدیک به موهای ابروی خود را خریداری کنید. اگر در خرید و استفاده از محصولات آرایشی تازه وارد هستید ، می توانید از فروشنده در فروشگاه زیبایی بخواهید تا در انتخاب رنگ به شما کمک کند. رنگ های تیره یا روشن می تواند ابروهای شما را بد جلوه دهد.

محصولات به شرح زیر است:

 مداد ابرو

یکی از محصولات آرایش ابرو  مداد ابرو است
یکی از محصولات آرایش ابرو مداد ابرو است

 

مداد ابرو یکی از پرکاربردترین محصول ابرو است که در بازار موجود است و همچنین یکی از ساده ترینها برای استفاده است. این مدادها حتی برای مبتدیان قابل استفاده هستند و می توانند ابروهای شما را طبیعی جلوه دهند و همچنین قوس های ابرویتان را اضافه کنند. ترفند کار با مداد این است که شما باید رنگ مناسب برای ابروهای خود پیدا کنید.

پس از انجام این کار ، مداد خود را برداشته و محکم نگه دارید. از ابتدا ابرو و ضربه را در جهت موهای ابرو شروع نکنید. در حالی که بر روی ابروهای خود ضربه هایی شبیه به تار موی ابرو می کشید ، به سمت آخرین حرکت بروید و پس از اتمام کار ، با استفاده از یک قلم مو ، ابروهای خود را به‌شکل دلخواهتان بکشید

پماد ابرو

یکی از محصولات آرایش ابرو پماد ابرو است
یکی از محصولات آرایش ابرو پماد ابرو است

 

پماد ابرو محصول دیگری است که اکثر آرایشگران در فیلم های آموزشی خود از آن استفاده می کنند. این محصولی است که هر شخصی با ابروهای پررنگ از آن استفاده می کند و شما نیز می توانید. فرمول و شکل پماد ابرو ،خامه ای است و از این رو می تواند ابروهای شما را در جای خود ثابت نگه دارد.

فقط کافی است یک برس زاویه دار بردارید و آن را در پماد فرو کنید. آن را در پشت دست خود بزنید و سپس آن را با ضربات کوتاه و سبک از مرکز ابروها مسواک بزنید. حالا از یک قرقره استفاده کنید تا در لبه های ابروهای شما زیباتر شود. از پماد ابروهای می توان برای افرادی که ابروهای کمی دارند استفاده کرد و طبیعی ترین ابروها را از همه زمان ها به دست می آورد.

پودر ابرو

یکی از محصولات آرایش ابرو پودر ابرو است
یکی از محصولات آرایش ابرو پودر ابرو است

 

محصول بعدی پودر ابرو است. بسیاری از افراد و آرایشگران دوست دارند از پودر ابرو استفاده کنند زیرا معتقدند این تنها محصولی است که می تواند ابروهای ایده آل مورد نظرشان را به آنها هدیه دهد. پودر ابرو یکی از پر کاربردترین محصولات ابرو است. این پودر می تواند شکاف ها را پر کند ، حجم دهد ، و ابروها را شکل دهد و موارد دیگر. جلوه پررنگ و همچنین نرم را می توانید از پودر ابرو دریافت کنید.

از این پودر می توان با مداد نیز استفاده کرد تا محصول ابرو بیشتر دوام بیاورد. فقط یک برس زاویه دار بردارید و مقداری محصول ابرو بردارید. حالا با کشیدن قوس های ابرو خود شروع کنید. پس از اتمام کار ، از طریق ابروهای خود با قلم مو لبه ها را پاک کنید و محصول را پخش کنید. اگر فضای خالی را دیدید ، آن را با محصول پر کنید.

ماژیک ابرو

یکی از محصولات آرایش ابرو ماژیک ابرو است
یکی از محصولات آرایش ابرو ماژیک ابرو است

 

اگر ابروهای کم پشتی دارید و یا به ابروهایی متراکم نیاز دارید ، ماژیک های ابرو بهترین گزینه برای شما هستند. نشانگر ابرو برای افرادی که پوست چرب دارند نیز بهترین است زیرا ماندگاری محصول زیاد است. ماژیک ابرو واقعاً تیره است ، بنابراین برای طبیعی جلوه دادن آن ، باید ماژیک را با دستانتان خیلی آرام به ابروهایتان بزنید تا از مالیدن بیش از حد آن روی ابروهایتان جلوگیری کنید. این نیز محصولی است که برای مبتدیان منظور نشده است. ماژیک را بردارید و با دستان شروع به کشیدن تار مو در جهت رشد مو کنید و ابروهایی را که همیشه آرزو داشتید بدست آورید.

ژل ابرو

یکی از محصولات آرایش ابرو ژل ابرو است
یکی از محصولات آرایش ابرو ژل ابرو است

 

سریعترین راه برای افزودن رنگ و همچنین تنظیم ابروها ، ژل های ابرو است. تنها چیزی که در مورد ژل های ابرو وجود دارد این است که این موارد برای مبتدیان قابل استفاده نیستند. استفاده از اینها دشوار است و قبل از امتحان کردن به تمریناتی نیاز دارد. اگر دستی با محصولات ابرو دارید ، قطعاً باید سراغ ژل های ابرو بروید. یک محصول پر از spoolie را جداگانه بردارید و سپس آن را با برس به ابرو خود بمالید. از تار های نازک استفاده کنید و در جهت رشد مو به عقب شانه بزنید. این به ابرو شما جلوه ای یکدست و کامل می دهد.

پایان

دوستان محصولات آرایش موقت را بررسی کردیم.

اما باید دقت کنید که این ها فقط و فقط محصولات آرایش موقت هستند و به سادگی ( زیر باران ، هنگام لباس پوشیدن و … ) پاک میشوند. گاهی هم حتی نمیتوان ابروهای متقارنی کشید‌.

چه باید کرد؟

چاره چیست؟

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به آدرس https://mehrnooshhabibi.com/portfolio/ نمونه کارها و پیام های رضایت از فوق تخصص آرایش دائم ، مهرنوش حبیبی را مشاهده کنید و یا با تماس به شماره تلفن 09196024742 از مشاوره ی رایگان و انجام آرایش دائم بهره مند شوید.

 

 

سپاس از نگاه گرم شما.خدانگهدار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *