مدت زمان ماندگاری آرایش دائم

موضوع پادکست : مدت زمان ماندگاری آرایش دائم

توسط زهرا امیری

 

 

سلام. به وب سایت فوق تخصصی آرایش دائم مهرنوش حبیبی خوش آمدید. در این مقاله میخواهیم راجع به ماندگاری آرایش دائم صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

هر مدل آرایش دائم چه مدت ماندگار است؟

ابرو دائمی = دوازده تا هجده ماه.

خط چشم دائمی = هشت تا دوازده ماه

رژ لب دائمی = هجده ماه تا ده سال (بسته به رنگ آن)

راهنمای کامل درباره ی آرایش دائم

آرایش دائمی چیست؟

 

مدت زمان ماندگاری آرایش دائم
مدت زمان ماندگاری آرایش دائم

 

به طور خلاصه ،

آرایش دائمی که با نام های میکرو پیگمنتیشن ، خال کوبی آرایشی و آرایش نیمه دائمی نیز شناخته می شود ، یک روش آرایشی انقلابی است که شامل رنگدانه سازی دائمی زیر پوست است.

این کار با قرار دادن رنگدانه های طبیعی رنگی در لایه پوستی به دست می آید. این کار طرح های مفصلی شبیه آرایش را تولید می کند. با این کار می توانید ظاهری زیبا داشته باشید بدون اینکه همیشه به کشیدن خط چشم ، مداد ابرو ، رژ لب ، ریمل و خط لب احتیاج داشته باشید.

اگر به دلیل زندگی متفاوت یا موارد پزشکی مانند شیمی درمانی ، کهولت سن یا بیماری هایی مانند آلوپسی توتالیس ، ابرویتان از بین رفته باشد می توانید از این روش برای ایجاد ابرو مصنوعی استفاده کنید. همچنین می تواند در پنهان سازی جای زخم ها یا لکه های سفید روی پوست و همچنین در ترمیم آرئول پستان بعد از جراحی پستان کمک کند.

این یک فرآیند پزشکی و کاملاً ایمن برای زنانی است که آرایش کردن هر روز را آزاردهنده و وقت گیر می دانند. همچنین برای کسانی که استفاده از لوازم آرایش مشکلاتی مانند آلرژی ، آرتروز و آب مروارید را ایجاد می کند و یا برای کسانی که خرید یک کیت آرایش استاندارد بسیار گران است بسیار عالی است.

استفاده از آرایش دائمی شامل استفاده از قلم تاتو برای تزریق جوهر دائمی به پوست است. این فرآیند بین 30 تا 120 دقیقه به طول می انجامد و ما از بی حس کننده موضعی استفاده می کنیم تا عملاً بدون درد باشد. مانند هر خال کوبی دیگر ، سایه در ابتدا روشن یا تیره به نظر می رسد اما پس از مدت کوتاهی در پوست محو می شود و ظاهری طبیعی و تازه به شما می دهد که سالها ماندگار است.

به وقت و هزینه ای که صبح با آماده شدن در آرایش صرفه جویی می کنید ، فکر کنید. با این حال برای حفظ آرایش دائمی ، که در واقع ماهیتی نیمه دائمی دارد  باید تلاش کنید و این تلاش بسته به روش کار متفاوت است

آرایش های دائمی مختلف چگونه کار می کنند؟

آرایش دائمی در واقع نام غلطی برای خال کوبی نیمه دائمی است که با گذشت زمان محو می شود. برخلاف خال کوبی های دائمی ، آرایش دائمی فقط به مواد رنگی اجازه نفوذ در لایه های سطحی پوست را می دهد. این رنگدانه سرانجام محو می شود زیرا این لایه های پوست با گذشت زمان به طور طبیعی بازسازی می شوند.

مانند هر روش خال کوبی دیگر ، روش های آرایش دائمی نیز شامل استفاده از سوزن است. این سوزن ها به عنوان وسیله ای دقیق برای نفوذ رنگدانه ها به پوست عمل می کنند. برای اکثر اقدامات ، از یک سوزن با نوک توخالی برای ایجاد سوراخ های ریز و تزریق رنگدانه درست در زیر لایه سطحی پوست استفاده می شود. این روش ها به عنوان میکروپیگمنتیشن نیز شناخته می شوند.

آیا مراحل آرایش دائمی دشوار است؟

مانند بیشتر روش های تاتو ، روش های آرایش دائمی نیز می توانند دردناک باشند. با این حال ، مراجعه به یک متخصص واجد شرایط می تواند به کاهش درد کمک کند. تکنسین های آموزش دیده ابزاری در دسترس خود دارند که می توانند احساس درد ناشی از سوزن را در طی این روش ها کاهش دهند. این ابزارها شامل بیهوشی و اپی نفرین بدون نسخه هستند.

درباره محصولی که ممکن است تکنسین شما برای این روشهای مختلف استفاده کند بیشتر اطلاعات کسب کنید.

آرایش دائمی لب

اغلب تصور می شود که آرایش لب دردناک ترین روش های آرایش دائمی است ، آرایش دائمی لب می تواند لب هایتان را متورم و تحریک پذیر کند. با این حال ، اگر تحقیق خود را انجام دهید و به یک تکنسین باتجربه مراجعه کنید ، آنها می توانند این عوارض را کاهش دهند.

راهکار های خانگی برای زیبایی لب

تکنسین ممکن است قبل از شروع بی حس کردن ناحیه، با تولید اپی نفرین ، از بی حس کننده موضعی استفاده کند تا تورم و التهاب را بعد از اتمام عمل کاهش دهد.

آرایش دائمی لب
آرایش دائمی لب

خط چشم دائمی

خط چشم دائمی یکی از ساده ترین روش های آرایش دائمی است. برای این روش ، یک تکنسین باتجربه به راحتی یک بی حس کننده موضعی را روی خط مژه ها با استفاده از تعویض نوک پنبه ای استفاده می کند. سپس این ناحیه برای اولین عبور سوزن بی حس می شود.

 

خط چشم دائمی
خط چشم دائمی

آرایش دائمی ابرو

روش بیهوشی برای آرایش دائمی ابرو همانند خط چشم دائمی عمل می کند. با این حال ، اگر تکنسین این کار را برای مشتری ضروری بداند ، می تواند اپی نفرین را به برنامه درمانی اضافه کند.

نکات مهم درباره ی میکروبلیدینگ ابرو

این روش ها در ابتدا باعث آسیب دیدن پوست می شوند. در این مدت ، نباید پوست را مالش دهید و تحریک کنید و باید اجازه دهید تا به خوبی تمیز شود. در پایان زمان بهبودی ، تکنسین شما با شما چک می کند و نقاطی را که ممکن است نیاز به ترمیم داشته باشد پر می کند.

آرایش دائمی ابرو
آرایش دائمی ابرو

 

مزایای آرایش دائمی چیست؟

بارزترین انگیزه ای که مردم را به سمت آرایش دائمی سوق می دهد صرفه جویی در وقت است. در دنیای پر سرعت امروز ، هر دقیقه مهم است. اگر می توانید هر روز صبح چندین دقیقه را ( که صرف آرایش کردن میکنید ) ، صرفه جویی کنید ، چرا این کار را نکنید ؟؟؟

دلیل بارز بعدی برای انجام آرایش دائمی پول است

در مقایسه با قیمت آرایش دائمی ، لوازم آرایشی هزینه بیشتری به همراه دارد و اغلب مدتها قبل از اتمام محصول غیر قابل استفاده می شوند ( تاریخ انقضایشان میگذرد ).

یک دلیل نه چندان شناخته شده در مورد اینکه چرا کسی ممکن است آرایش دائمی را انتخاب کند ، در تحرک است. مهارت داشتن در حرکات آرایشی بسیار خوب است ولی همه افراد ماهر نیستند. افرادی که از لرزش دست یا ناتوانی جسمی رنج می برند نمی توانند هر روز صبح آرایش کنند و آرایش کردن برایشان بسیار دشوار است. با آرایش دائمی ، مردم می توانند به کلی از این دردسر جلوگیری کنند.

آرایش دائم تا چه مدت ماندگار است؟

اینکه آرایش دائم چه مدت می تواند ماندگار باشد به عوامل مختلفی از جمله سن ، رنگ رنگدانه و نوع پوست بستگی دارد. از آنجا که روند تجدید سلول با افزایش سن کاهش می یابد ، هرچه سن شما بیشتر شود ، پوست شما رنگ بیشتری حفظ می کند. هرچه رنگ رنگدانه تیره تر باشد ، مدت زمان بیشتری طول می کشد تا کمرنگ شود. همچنین ، برخی از انواع پوست افراد در حفظ رنگ بهتر از دیگران هستند. با این حال ، در اینجا یک ایده کلی در مورد مدت زمان دوام هر روش طبق یک برنامه معمولی وجود دارد:

آرایش لب دائمی:

هجده ماه تا ده سال ، بسته به رنگ آن.

خط چشم دائمی:

هشت تا دوازده ماه.

آرایش ابرو دائمی:

دوازده تا هجده ماه

پایان

دوستان عزیزم ، برای اینکه زیبایی آرایش دائمتان چندین برابر باشد لازم است که آرایشتان با ظرافت و توسط یک متخصص انجام شود تا بعدها دردسرهای ریمو و پاک کردن آرایشتان را نداشته باشید.

میتوانید از طریق این لینک نمونه کارها را مشاهده کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. ممنون که با ما همراه بودید. خدانگهدار.

ممنون که باز هم به وب سایت فوق تخصصی آرایش دائم مهرنوش حبیبی اعتماد کردید و با ما همراه بودید. خدانگهدار.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *