سایه چشم برای چشم قهوه ای تیره را چطور انتخاب کنیم؟

سایه چشم

با سلام به وب سایت فوق تخصصی آرایش دائم مهرنوش حبیبی خوش آمدید در این مقاله قصد داریم درباره ی اینکه سایه چشم برای چشم قهوه ای تیره چطور باشد صحبت کنیم.با ما همراه باشید.

با وجود سایه های چشم بسیار زیاد روی قفسه ها ، تصمیم گیری در مورد بهترین محصول برای شما دشوار است. علاوه بر این ، رنگ های زیادی برای انتخاب وجود دارد! اگر چشمانی قهوه ای تیره دارید ، ممکن است از خود بپرسید که بهترین گزینه برای جذابتر نشان دادن چشم زیبای شما چیست.

خواه طرفدار پیروی از آخرین مدهای زیبایی باشید یا سایه چشم طبیعی ، در اینجا چند پیشنهاد وجود دارد که بخواهید برای آرایش بهتر خود امتحان کنید.

سایه چشم برای چشم قهوه ای
سایه چشم برای چشم قهوه ای

سایه چشم برای چشم قهوه ای تیره

شماره 1: یاسی

همه بنفش را دوست دارند – بالاخره این رنگ حق اولویت دارد . و خبر خوب برای زیباتر دیده شدن چشم تیره شما ، رنگ های بنفش می توانند فرم چشم شما را برجسته کنند . بنابراین ، شروع به ترکیب رنگ بنفش در برنامه های آرایشی خود کنید ، خواه این بدان معنی باشد که یاسی بنفش در امتداد خط مژه پایینی شما باشد یا بنفش تیره که به عنوان بخشی از چشم دودی شما استفاده می شود.

سایه چشم یاسی
سایه چشم یاسی

شماره 2 : طلایی

طلایی سایه دیگری است که شناخته شده برای نشان دادن گرمای رنگ چشم قهوه ای تیره شما است. نه تنها چشم های قهوه ای شما را برجسته می کند ، بلکه به شما این فرصت را می دهد تا ظاهری غنی و پر زرق و برق ایجاد کنید.قتی صحبت از سایه چشم طلایی می شود این محصول رویایی است. سایه طلایی با فرمول فلزی خود ، چشمان شما را روشن می کند و به شما کمک میکند که ظاهری کاملا لوکس داشته باشید .

سایه چشم طلایی
سایه چشم طلایی

چشم شماره 3: قهوه ای

قهوه ای در حالی که باعث ایجاد کنترل است می تواند زیبا باشد ، اما یکی از بهترین راه برای تکمیل چشمان شما مطابقت سایه چشم با رنگ چشم است. سایه چشم های قهوه ای خنثی بهترین روش برای برجسته کردن روزانه چشمان شماست – آنها تقریباً با همه چیز جفت می شوند و برای کار ، تاریخ روز و هر چیز دیگری که ممکن است در دستور کار شما باشد ، ظریف هستند. ، بافت مخملی و پایان مات همه زیبایی ظاهری را ایجاد می کند.

شما احتمالاً بیش از یک سایه قهوه ای می خواهید ، بنابراین سایه دیگری هم باید در نظر بگیرید . سایه قهوه ای کمی روشن تر و با انتهای براق ، بسیار در زیباتر شدن چشمان شما کمک میکند ! این رنگ ها همه به زیبایی جفت می شوند و به شما کمک می کنند تا گرمی رنگ چشم شما به وجود آید. این رنگ گزینه های زیادی برای تغییر ظاهر شما به شما می دهد. سایه زیبا و قهوه ای شکلاتی غنی با رنگ قهوه ای تیره چشم شما مطابقت دارد. رنگ پر جنب و جوش سایه ، و در پایان با استفاده از رنگ های مات همه زیبایی ظاهری را ایجاد می کند.

سایه چشم قهوه ای
سایه چشم قهوه ای

 شماره 4: قرمز

قرمز یک رنگ مکمل دیگر است. آرایش چشم قرمز نه تنها برای چشم های قهوه ای فوق العاده است ، بلکه خیلی زود هماهنگ می شود یعنی از رنگ قرمز روشن تا رنگ قهوه ای ، وقتی که می توانید سایه چشم قرمز بزنید محدود نیستید . سایه قرمز و قهوه ای رنگ سرد است که رنگ چشم شما را به نمایش می گذارد و فرمول بسیار جالبی برای ایجاد آرایش چشم مناسب است ، بنابراین منتظر چه چیزی هستید؟ رنگ قرمز مایل به قهوه ای مات به شما امکان می دهد گزینه ای ظریف تر برای کسانی باشد که رنگ قرمز را خیلی نمیپسندند ، ترکیب آن با قهوه ای بی نظیر میشود . 

سایه چشم قرمزقهوه ای
سایه چشم قرمزقهوه ای

پایان

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به آدرس https://mehrnooshhabibi.com/portfolio/ نمونه کارها وپیام های رضایت از فوق تخصص آرایش دائم ، مهرنوش حبیبی را مشاهده کنید و یا با تماس با شماره تلفن 09196024742 از مشاوره های رایگان و انجام آرایش دائم بهره مند شوید.

نشانی:

جردن ، بلوار نلسون ماندلا ، نرسیده به مدرس ، رو به روی مرکز خرید الهیه ، کوچه مروارید

مهرنوش حبیبی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *