مزایای میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ در واقع روش پیشرفته تاتو های سنتی است. در این روش نواحی خالی و ناقص ابرو ها با کاشت رنگ در پوست پر میشوند و ظاهری بسیار شبیه به ابرو های طبیعی ایجاد میشود. میکروبلیدینگ یک روش آرایش دائم بر روی ابرو هاست که نتایجی بسیار طبیعی و واقعی ارائه میدهد. این کار توسط ابزار خاص و توسط افراد متخصص انجام میشود.در این مقاله با مزایای میکروبلیدینگ ابرو آشنا میشویم.

آیا میکروبلیدینگ ابرو برای من مناسب است ؟

مزایای میکروبلیدینگ ابرو
مزایای میکروبلیدینگ ابرو

 

میکروبلیدینگ برای خانم هایی که مایل به کامل تر شدن ابرو و داشتن ابروهای پرپشت تری هستند، اما مهارت استفاده ازکشیدن مداد یا براش به داخل ابروهای خود را ندارند˒ بسیار مناسب است. با این حال، شرایط خاصی وجود دارد که می تواند شما را از انجام این روش منع کند.

اگر یکی از موارد زیر شامل حال شما می شود˒ ابتدا باید به پزشک مراجعه کنید:

  • حاملگی یا شیردهی
  • مبتلا به دیابت، سرطان، صرع یا اختلال خود ایمنی
  • مصرف مرتب دارویی که باعث از بین رفتن خون می شود
  • بیماری پوستی که بر ناحیه مورد نظر تاثیر می گذارد
  • پیوند عضو
  • بیماری قلبی
  • اختلالات گردش خون یا بیماری خونی
  • سرماخوردگی یا آنفولانزا

 

مزایای میکروبلیدینگ ابرو

در ادامه چند مزیت مهم میکروبلیدینگ را عنوان می‌کنیم که باعث می‌شود افراد زیادی به این تکنیک روی بیاورند.

نیمه دائمی بودن

این تکنیک نیمه دائمی است. یعنی نه آنقدر طولانی باقی می‌ماند که نتوانید ابروهای خود را برای مدت‌های طولانی تغییر شکل دهید و نه آنقدر زود از بین می‌رود که ارزش هزینه کردن نداشته باشد. با میکروبلیدینگ تا مدت‌ها از آرایشگاه رفتن و اصلاح دائم ابروها خلاص می‌شوید.

ظاهر زیبا و آراسته

ظاهر آراسته از مزایای میکروبلیدینگ ابرو
ظاهر آراسته از مزایای میکروبلیدینگ ابرو

 

یکی از دغدغه‌های خانم‌ها به خصوص زنان شاغل، این است که صبح بعد از بیدار شدن از خواب، فرصت کمی برای آرایش و مرتب کردن ظاهر خود دارند. با میکروبلیدینگ، ابروهای شما همیشه در بهترین حالت ممکن قرار دارد و بدون نیاز به هیچ آرایش و اصلاحی می‌توانید با خیال راحت بیرون بروید و از داشتن ظاهری زیبا و آراسته در تمام طول روز لذت ببرید.

ظاهر طبیعی

قبلا روش‌هایی مثل تاتو برای اصلاح فرم و شکل ابروها وجود داشت که ظاهری بسیار غیرطبیعی داشت. در میکروبلیدینگ، خطوط بسیار ریز و باریک درست مثل تارهای ابرو روی پوست طراحی می‌شود. به همین خاطر ظاهری بسیار طبیعی دارد. البته هر چقدر که متخصص مربوطه، تجربه و مهارت بیشتری داشته باشد، ظاهر نهایی ابروهای شما، طبیعی‌تر و زیباتر است.

صرفه‌جویی در وقت و هزینه

بسیاری از خانم‌ها هر روز دقایق زیادی را صرف آرایش کردن می‌کنند. علاوه بر آرایش کردن، چند وقت یک بار برای اصلاح ابروهای خود باید به آرایشگاه مراجعه کنند. استفاده از مواد آرایشی و سر زدن دائم به آرایشگاه‌ها، هم هزینه زیادی دارد و هم وقت زیادی از شما می‌گیرد. با میکروبلیدینگ تا مدت‌ها نیازی به پرداخت این هزینه‌ها ندارید و وقت بسیار کمی برای آرایش بقیه صورت خود صرف می‌کنید.

ظاهر آراسته برای کسانی که نمی‌توانند آرایش کنند

خلاص شدن از آرایش روزانه از مزایای میکروبلیدینگ ابرو
خلاص شدن از آرایش روزانه از مزایای میکروبلیدینگ ابرو

 

افراد مختلف به دلایل متعددی ممکن است در آرایش کردن ناتوان باشند. مثلا با برداشتن عینک خود نتوانند به درستی آرایش کنند یا از لنزهای تماسی استفاده می‌کنند یا به مواد آرایشی حساسیت دارند. این افراد لازم نیست خود را از آرایش داشتن به کلی محروم کنند. برخی دیگر از افراد نیز برای حفظ سلامت پوست خود ترجیح می‌دهند دائما از مواد آرایشی استفاده نکنند. این افراد ترجیح می‌دهند که آرایش‌های دائم یا نیمه دائم را امتحان کنند.

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ را جدی بگیرید و حتما به توصیه‌ها توجه کنید تا از نتیجه نهایی کار راضی باشید. این مراقبت‌ها برای حفظ دوام میکروبلیدینگ و سلامت پوست‌تان ضرورت دارد

نمونه کار های میکروبلیدینگ ابروی مهرنوش حبیبی

برای انجام آرایش دائم تحت نظر مهرنوش حبیبی متخصص آرایش دائمی با شماره ی زیر تماس بگیرید:

شماره تماس : 09196024742

 

 

منابع:

https://www.glamourmagazine.co.uk/gallery/microshading-eyebrow-trend

https://www.harpersbazaar.com/beauty/makeup/a29802625/what-is-microshading/

https://arghavanbeautysalon.com/%D9%85%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%A7%DB%8C-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D9%88/

http://raha-beauty.com/product/%D9%85%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%A7%DB%8C-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%86%DA%AF/

http://samanehbeauty.com/mykrvblydyng-eyebrows/

https://amiea.ir/what-is-microbalading-and-how-do-it/

https://beautyblogwales.com/2018/08/26/microblading-the-contour-clinic-review/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *