چند نکته در مورد آرایش دائم ابرو

میکروپیگمنتیشن ابرو

زنان در سراسر جهان به طور مداوم در تلاشند تا ابروهای بی عیب و نقص داشته باشند.ابروها مهم ترین بخش صورت هستند. اگر از ابروهای تان راضی نیستید، روش های زیادی برای تغییر دادن آنها وجود دارد. ابرویی کاملا آراسته به چشم ها و صورت ساختار و تعریف می بخشد.در سال 2019 با هدف جذابیت بیشتر ،آرایش دائم ابرو برای درمان شکستگی ابرو بوجود آمد که رقابت جدی برای میکروبلیدینگ که قبلاً حاکم بود ، شروع شد. اغلب از آن به عنوان ابروهای ابری یاد می شود و این روش نیمه دائمی به سرعت در حال تبدیل شدن به روش همیشگی علاقه مندان زیبایی است که می خواهند تحت درمان قرار گیرند.

انواع آرایش دائم ابرو

 • میکرو استروک
 • میکروبلیدینگ
 • استروک مو
 • استروک موی سه بعدی ( همچنین 4 بعدی و 6 بعدی )
 • بخیه ی ابرو
 • حجیم سازی ابرو
 • نانو سوزن زدن یا نانو نیدلینگ
 • ابرو های HD
 • فیبروز
 • هاشور

 

انواع آرایش دائم ابرو
انواع آرایش دائم ابرو

 

در این روش های بالا ، هر کدام به یک روش تارهای ابرو برایتان میکشند که شبیه به ابروی واقعی است.

اما در موارد زیر تکنیک هایی را نام میبریم که تارهای ابرو نمیکشند اما در آخر یک حالت ابروی ملایم و پودری و پر به شما تحویل میدهند.

 • میکرو سایه زدن ( یا میکرو شیدینگ )
 • آمبره ابرو

گاهی بعضی از افراد تمایل دارند هم یک حالت سایه زنی در ابروهایشان موجود باشد و هم تارهای ابروی جدید به ابروهایشان اضافه کنند. در این صورت معمولا میکرو شدینگ و میکروبلیدینگ را با هم انجام میدهند که در این صورت به این تکنیک :

 • نصف نصف
 • ابروی ترکیبی
 • آرایش دائم ترکیبی ابرو

گفته میشود.

آشنایی بیشتر با سایه ابرو دائمی

بسیاری از مردم میپرسند که :

آیا میکروبلیدینگ هم آرایش دائم است؟

 

 

میکروبلیدینگ از انواع آرایش دائم ابرو
میکروبلیدینگ از انواع آرایش دائم ابرو

 

جواب بله است.

میکرو بلیدینگ در واقع نوعی آرایش دائم است که از ابزار دستی سوزنی یا تیغه برای ایجاد تارهای ابرو استفاده میکنند.

اگر چه این روش کاملا متفاوت از یک آرایش دائم مثل آرایش دائم خط چشم است ، اما در میکروبلیدینگ از همان رنگدانه ی بقیه ی آرایش های دائم استفاده می شود.

در میکرو بلیدینگ و سایر تکنیک های آرایش دائم رنگدانه در بالاترین لایه ی پوست رسوم میکند تا پاک کردن آن راحت تر باشد.

هر آنچه که باید درباره ی میکروبلیدینگ ابرو بدانید

بعضی ها سوال میکنند که:

این نوع آرایش دائمی است یا نیمه دائمی؟

یک تاتو مدرن باید دائمی در نظر گرفته شود چون باعث تغییرات مادام العمر در پوست میشود. اما در بیشتر موارد هر رنگدانه ای در پوست طی چند ماه یا سال به تدریج از دید چشم غیر مسلح محو میشود و در اصل نیمه ماندگار میشود. اما با تمام این ها ، آرایش دائم آنقدر مزیت دارد که به تمام معایبش می ارزد.

مثلا یک نمونه از این مزیت ها صرفه جویی در وقت است.

دیگر لازم نیست برای آرایش کردن ، به خصوص هنگامی که عجله دارید ساعت ها وقت بگذارید یا صبح ها چند ساعت زودتر بیدار شوید و با خواب آلودگی هر چه تمام تر ، به آرایش کردن بپردازید.

البته این مزیت ها فقط در صورتی است که تکنسین آرایش دائمتان یک شخصیت کاملا حرفه ای باشد و بدتر خراب کاری نکند تا شما علاوه بر اینکه هزینه آرایش دائم را پرداخت کرده اید ، مجبورید تا خراب کاری آرایشگرتان را هم درست کنید.

برای اینکار باید قبل از انجام هر گونه آرایشی ، تحقیقات لازم را درباره ی کلینیک زیبایی و آرایشگر مد نظرتان بکنید و نمونه کارهایشان را ببیند.

میکروشیدینگ ابرو چیست؟ برای مشاهده کلیک کنید

 

 

راه های داشتن ابروهای بدون نقص
راه های داشتن ابروهای بدون نقص

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن micropigmentation  یک روش تتوی دائمی یا نیمه دائمی برای ابروست. این روش با یک دستگاه دیجیتال انجام می شود. در روش میکروپیگمنتیشن رنگ در لایه عمیق تر پوست با نام درم کاشته می شود. انجام میکروپیگمنتیشن بیشتر از میکروبلیدینگ طول می کشد.

در میکروبلیدینگ از تیغ بسیار نازکی برای کشیدن خطوطی شبیه به تار مو استفاده می شود و در میکروپیگمنتیشن با استفاده از دستگاه صدها نقطه بر روی ناحیه تحت درمان ایجاد می شوند تا زمانی که شکل و ساختار ابرو حاصل شود.

میکروپیگمنتیشن هر 2 تا 5 سال (گاهی حتی بیشتر) نیاز به ترمیم و تجدید دارد. بهبود پوست نیز بعد از اتمام میکروپیگمنتیشن به زمان و مراقبت های بیشتری احتیاج دارد (تقزیبا یک هفته). زمان مورد نیاز برای انجام فرایند میکروپیگمنتیشن حدودا 2 ساعت است. به علاوه هزینه میکروپیگمنتیشن بیشتر از میکروبلیدینگ است.

میکروبلیدینگ برای افرادی که قصد ترمیم ابروهای خود و پر کردن جاهای خالی در ابروهای شان را دارند یک روش مناسب است. به علاوه کسانی که می خواهند قوس ابروی خود را بیشتر کنند به نتیجه خوبی خواهند رسید.با یک تکنسین باتجربه که قادر به ایجاد شکلی بی عیب و نقص و انتخاب رنگدانه های مناسب است ، می توانید انتظارات باورنکردنی داشته باشید.

چون از ریزدانه های رنگ استفاده می شود ، نتایج حاصل از میکروپیگمنتیشن بسیار کامل تر از میکروبلیدینگ است. نه انسدادی ، یا غیر طبیعی ، بلکه بدون نقص  و پر شده است.

این روش با تقلید از تکنیک های محبوب آرایش ، بیشتر در مورد زنان امروزی کاربرد دارد. به جای خطوط ظریف ریزپوشانی ، میکروپیگمنتیشن به جای آن از نقاط رنگدانه استفاده می کند ، که بیشتر با خال کوبی سنتی مطابقت دارد. این نقاط کوچک اجازه می دهد تا رنگ به تدریج ساخته شود و در نتیجه جلوه مطلوب تری داشته باشد.میکروپیگمنتیشن نسبت به میکروبلیدینگ رنگدانه بیشتری در پوست ایجاد می کند ، بنابراین در حالی که هنوز یک روش نیمه دائمی است ، نتایج بسیار طولانی تر است.

تکنیک مورد استفاده برای انتقال رنگدانه در طول درمان ابروها به این معنی است که برای همه انواع ابرو و پوست مناسب است – حتی پوست های روغنی به علاوه ، رویکرد میکروپیگمنتیشن نسبت به میکروبلیدینگ ضربه کمتری به پوست دارد و حداقل آسیب به پوست وارد می شود.

میکروپیگنتشن ابرو
میکروپیگنتشن ابرو

بر خلاف تکنیک دستی میکروبلیدینگ ، میکروپیگمنتیشن توسط ماشین برای هر مشتری خاص ، منحصر به فرد است. توانایی تغییر فشار و سرعت به معنای درمان دقیق تری برای نتایج بی عیب است. میکروپیگمنتیشن به طور کامل برای هر مشتری قابل تنظیم است ، به این معنی که روشی است که واقعاً برای همه مفید است و می تواند متناسب با هر سلیقه نتایج دلخواه شما را ارائه دهد.

بعد از سنجش جوانب مثبت و منفی هر روش درمانی ، مشخص است در حالی که هر دو تکنیک با ارزش هستند ، میکروپیگمنتیشن در رتبه اول جدول قرار دارد. با ارائه روش شخصی تر و قابل تنظیم تر ، گرادیان بی عیب و نقص ایجاد شده توسط ریزدانه های رنگ ، محبوب ترین  سبک های ترمیم ابرو امروزی است.

نگهداری کمتر ، نتایج بهتر و ملایم با پوست راه را برای آرایش نیمه دائمی هموار می کند.

بررسی انواع آرایش دائم ابرو و تفاوت های آن ها

پایان

شما عزیزان میتونید با مراجعه به آدرس https://mehrnooshhabibi.com/portfolio/ نمونه کارها وپیام های رضایت از فوق تخصص آرایش دائم ، مهرنوش حبیبی را مشاهده کنید و یا با تماس با شماره تلفن 09196024742 از مشاوره های رایگان و انجام آرایش دائم بهره مند شوید.

نشانی:

جردن ، بلوار نلسون ماندلا ، نرسیده به مدرس ، رو به روی مرکز خرید الهیه ، کوچه مروارید

مهرنوش حبیبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *