5 مزیت اصلاح ابرو با نخ که باید بدانید

با سلام به وب سایت فوق تخصصی آرایش دائم مهرنوش حبیبی خوش آمدید. در این مقاله قصد داریم درباره ی مزیت اصلاح ابرو با نخ صحبت کنیم.پس با ما همراه باشید.

اصلاح ابرو با نخ جایگزینی محبوب برای اپیلاسیون یا وکس است. این کار برای از بین بردن موهای زائد و ایجاد فرمی زیبا برای ابروها استفاده می شود. منشا آن از خاورمیانه است و اخیراً به بهترین روش حذف موهای زائد در سراسر انگلستان و بقیه جهان تبدیل شده است. روش اصلاح با نخ شامل استفاده از دو قطعه نخ پنبه در هم تنیده است. آنها به دور موهای زائد پیچیده می شوند و آنها را با یک حرکت سریع و تمیز از بین می برند. این یک حرکت سریع است که به طرز ماهرانه ای مو را از ریشه فولیکول مو از بین می برد.

موضوع پادکست : 5 مزیت اصلاح ابرو با نخ

توسط زهرا امیری

 

 

اصلاح ابرو با نخ فواید مختلفی دارد و دلایل زیادی برای اینکه به بهترین روش حذف موهای زائد تبدیل شده است دارد.

اصلاح ابرو با نخ
اصلاح ابرو با نخ

 

مزیت اصلاح ابرو با نخ

این کار بدون دخالت مواد شیمیایی است

برخلاف بسیاری از روشهای دیگر از بین بردن موهای زائد ، اصلاح ابرو با نخ هیچ ماده شیمیایی ندارد. در واقع ، تنها چیزی که برای از بین بردن مو استفاده می شود نخ پنبه ای است که در بالا ذکر کردیم. این بدان معناست که هیچگونه خطر واکنش آلرژیک به مواد یا مواد شیمیایی وجود ندارد. نخ کشیدن ابرو برای افرادی که پوست حساس دارند بسیار مناسب است.

درد کمتر

علی رغم آنچه ممکن است شنیده باشید، اصلاح با نخ ابرو در واقع بسیار بهتر از اپیلاسیون یا وکس است. نخ پنبه در طول فرآیند از بین بردن مو به پوست آسیب نمیزند و فقط موهای زائد را میکند. پوست اطراف ابروها به حساسیت بسیار زیاد پوست آن ناحیه شناخته شده است ، به همین دلیل به احتمال زیاد روش های کشیدن پوست ، مانند وکس ، دردناک تر هستند.

این روش دقیق تر است

اصلاح ابرو با نخ یک روش دقیق است
اصلاح ابرو با نخ یک روش دقیق است

 

اصلاح ابرو با نخ قطعاً یک روش دقیق از بین بردن موهای زائد است. این روش ابرو را با دقتی شکل و فرم می دهد که با هیچ روش دیگری برای از بین بردن مو قابل دستیابی نیست. با استفاده از نخ ، این فرصت وجود دارد که موهای منفرد و زائد را به صورت جداگانه هدف قرار دهید یا مقادیر زیادی از موهای زائدتان را همزمان هدف قرار دهید. یک خط تمیز از مو را می توان به یک باره از بین برد ، که دستیابی به فرم مورد نظر شما را بسیار آسان تر می کند.

باعث صرفه جویی در وقت می شود

اصلاح ابرو با نخ یک روش فوق العاده سریع از بین بردن مو است. موهای ابرویتان را می توانید ظرف 15 دقیقه از بین ببرید و فرم دهید. ممکن است فقط برداشتن یک ابرو به همین مقدار زمان نیاز داشته باشد. این به این دلیل است که با بافتن ساده نخ بین موهای ابرو و سپس کشیدن سریع آن ، چندین مو به طور هم زمان برداشته می شود.

ماندگاری نتیجه ی آن طولانی تر است

با استفاده از نخ برای اصلاح ابرو ، نتایج تضمین شده شما بسیار بیشتر از هر فرآیند از بین بردن مو است. اگر کسی هستید که ابروهای خود را تیغ میزنید ، احتمالاً متوجه شده اید که پس از آن خیلی سریع رشد می کنند. با استفاده از نخ ، نتایج برای هر چیزی حداکثر 5 هفته طول می کشد – یعنی در واقع پنج هفته طول میکشد تا موهای زائدتان دوباره به حالت اول برگردد

در وقت و تلاش شما صرفه جویی می کند!

همچنین فولیکول های موی شما را ضعیف می کند ، به این معنی که با گذشت زمان رشد موهای زائد ابرو از چگالی کمتری برخوردار می شود. هرچه بیشتر با نخ اصلاح کنید – در آینده به انجام و تکرار این کار کمتر نیاز خواهید داشت!

خب دوستان اینها پنج مورد از فواید اصلاح ابرو با نخ بود. امیدواریم این مطالب کمکتان کرده باشد.

اما در هر صورت افرادی هستند که از اینکه هر چند وقت یکبار مجبور باشند موهای زائدشان را اصلاح کنند و دردش را تحمل کنند خسته شده اند.

برخی افراد هم یا ابروهای پرپشتی ندارند یا هرگز در متقارن سازی ابروهایشان موفق نبوده اند.

اصلا نگران نباشید.

چاره ی کار در دستان فوق تخصص آرایش دائم ، مهرنوش حبیبی ، است.

میتوانید با اطمینان هر چه تمام تر ، ابروهایتان را به این هنرمند بزرگ بسپارید و نگران هیچ چیز نباشید.

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به آدرس https://mehrnooshhabibi.com/portfolio/ نمونه کارها و پیام های رضایت از فوق تخصص آرایش دائم ، مهرنوش حبیبی را مشاهده کنید و یا تماس به شماره تلفن 09196024742 از مشاوره ی رایگان بهره مند شوید.

سپاس از همراهی گرم شما.

خداوند یار و نگهدارتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *