نانو نیدلینگ یا میکرو بلیدینگ , کدام ؟

با سلام خدمت شما دوستان عزیز. در این مقاله قصد داریم درباره ی نانو نیدلینگ یا میکرو بلیدینگ و تفاوت های آن ها صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

مدتی است که میکروبلیدینگ برای هرکسی که می خواهد موهای ابرویش را پرپشت تر کند و ابرو های زیباتری داشته باشد ، اولین انتخاب شده است.

نانو نیدلینگ نیز مانند میکروبلیدینگ اخیراً شاهد افزایش محبوبیت بوده است. از آنجا که هر دو تکنیک از نظر رویه و نتیجه نهایی شبیه به هم هستند ، دانستن تفاوت ممکن است دشوار باشد و مهمتر از همه ، دانستن اینکه کدام یک برای شما مناسب تر است بسیار مهم است‌.

با توجه به این نکته ، ما تصمیم گرفته ایم خلاصه ترین اطلاعات از هر تکنیک را به شما ارائه دهیم تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام یک برای آنچه شما به دنبالش هستید مناسب تر است.

میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ نوعی طراحی ابرو به صورت نیمه دائمی است که ظاهر ابروهای شما را تقویت می کند. مجموعه ای از حدود 10 تا 16 سوزن ظریف که به شکل تیغه تنظیم شده اند ، در کنار یک ابزار کوچک برای رساندن رنگدانه به پوست استفاده می شود. پس از اینکه برش ها به صورت دستی انجام شد ، قبل از پاک شدن و بیهوشی ، برای مدت چند دقیقه رنگدانه روی پوست باقی می ماند تا ابروهای جدید شما مشخص شود.

میکرو بلیدینگ از نمونه کار های مهرنوش حبیبی
میکرو بلیدینگ از نمونه کار های مهرنوش حبیبی

 

نانو نیدلینگ چیست؟

نانو نیدلینگ که به عنوان نانو سوزن یا میکروپیگمنتیشن نیز شناخته می شوند ، با یک سوزن تک و یک وسیله آرایش دائمی ایجاد می شوند.

مشابه دستگاه خال کوبی معمولی (اگرچه به هیچ عنوان به این شدت خشن و دردناکی نیست!) ، از دستگاه بعنوان توزیع رنگدانه در پوست برای ایجاد حرکت کنترل شده استفاده می شود.

تفاوت نانو نیدلینگ و میکرو بلیدینگ

به طور کلی ، میکروبلیدینگ و نانو نیدلینگ نیز نتیجه نهایی مشابهی را به همراه دارند. همانطور که گفته شد ، چند تفاوت وجود دارد که می خواهیم آنها را در نظر بگیریم.

شما نتیجه موثرتری از نانو نیدلینگ خواهید گرفت زیرا این روش ضربه کمتری به پوست وارد می کند. با استفاده از میکروبلیدینگ ، سنجاق هایی که برای ایجاد شکل تیغه برای میکروبلادی ها استفاده می شود ، سفت و سخت تر از انعطاف پذیری و ظرافت استفاده شده برای نانو نیدلینگ هستند. نانو نیدلینگ همچنین با ارائه یک نتیجه طبیعی تر و واضح تر ، با خطر کمتر کاشت رنگدانه بیش از حد عمیق ، همراه است. اصولاً نانو نیدلینگ را به عنوان میکروبلیدینگ اما با دقت و صحت بیشتری ببینید.

از نظر قیمت ، میکروبلیدینگ کمترین هزینه را داراست. با این حال ، اگرچه انتظار می رود نتایج روش میکروبلیدینگ شما بین 12 تا 18 ماه ماندگار باشد ، اما نتایج نانو نیدلینگ می تواند بسیار ماندگار تر باشد – تا سه سال با وجود جلسات  ترمیم.

شما باید تحقیقات خود را انجام دهید تا بفهمید کدام گزینه از نظر آنچه می خواهید برای شما بهترین است. در صورت نیاز به کمک ، با ما تماس بگیرید ( آیدی رو لینک کن رو جمله ی با ما تماس بگیرید ) و ما مفتخریم که دیدگاه ها و نظرات را با شما در میان بگذاریم.

بررسی انواع آرایش دائم ابرو و تفاوت های آن ها

آیا در حین انجام نانو نیدلینگ یا میکرو بلیدینگ صدمه ای خواهد دید؟

در هر دور روش کمی درد وجود دارد اما کاملاً ارزشش را خواهد داشت. انتظار داشته باشید که آسیب آن کمی بیشتر از وکس و اپیلاسیون ابرو یا اصلاح با موچین باشد اما از کرم بی حسی برای تسکین هرگونه ناراحتی استفاده می شود.

انجام نانو نیدلینگ یا میکرو بلیدینگ چقدر طول می کشد؟

انجام نانو نیدلینگ یا میکرو بلیدینگ چقدر طول می کشد؟
انجام نانو نیدلینگ یا میکرو بلیدینگ چقدر طول می کشد؟

 

مهم است که میکروبلیدینگ و نانو نیدلینگ به عنوان یک شکل هنری دیده شود. قلم زنی موهای ابرو به صورت یک به یک چیزی نیست که بتوان آن را با عجله انجام داد.

انجام هر دو روش معمولاً حدود سه ساعت طول می کشد و شامل کشیدن ، اندازه گیری و آماده سازی ابروهایی است که همیشه آرزویش را داشته اید.

روغن پرپشت کننده مژه و ابروی نداگلد با ترکیبات کاملا گیاهی

چه مدت طول می کشد تا اثر میکروبلیدینگ و نانو نیدلینگ بهبود یابد؟

این موضوع در همه افراد متفاوت است و با بهبودی تغییرات زیادی را مشاهده خواهید کرد. کاملاً طبیعی است که طی ده روز اول کمی جرم و پوسته پوسته شدن داشته باشید. ابروهای شما باید کاملاً خوب شده و پس از گذشت حدود چهار هفته رنگ آن باز میشود.

نانو نیدلینگ یا میکرو بلیدینگ

همانطور که گفتیم ، مهم است که قبل از انجام هر روش تحقیقاتتان را انجام دهید و متوجه شوید که کدام روش برای  شما مناسب تر است. چند عکس از افرادی که ابروی نهایی آنها به شکل دلخواهشان است را پیدا کنید و آنها را به تکنسین خود نشان دهید تا در مورد آنچه می خواهید ، توضیح دهد.

در اینجا در کلینیک فوق تخصصی آرایش دائم مهرنوش حبیبی ، ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد که شما را به ابروهای دلخواهتان برسانیم.

به هر حال ، اگر علاقه مند به یادگیری میکروبلیدینگ و نانو نیدلینگ هستید میتوانید از طریق شماره تلفن 09196024742 در دوره های آموزش میکرو بلیدینگ و آمورش نانونیدلینگ شرکت کنید.

نمونه کار های مهرنوش حبیبی

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به آدرس https://mehrnooshhabibi.com/portfolio/ نمونه کارها و پیام های رضایت از فوق تخصص آرایش دائم ، مهرنوش حبیبی را مشاهده کنید و یا با تماس به شماره تلفن 09196024742 از مشاوره ی رایگان و انجام آرایش دائم بهره مند شوید.

سپاش از همراهی گرم شما

خدانگهدار

مزایای شیدینگ ابرو (سایه ی ابرو)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *