مزایای هاشور ابرو چیست؟

مزایای هاشور ابرو چیست؟

هاشور ابرو که نوعی تاتو محسوب میشود، این روزها با استقبال زیادی از طرف بانوان روبرو شده است. آیا شما از مزایای هاشور ابرو اطلاع دارید؟

از هاشور ابرو در زیبا کردن ابرو ، پرپشت و قرینه کردن ابرو ها و در نهایت زیباتر به نظر رسیدن ابروها استفاده میشود و همه این موارد از مزایای هاشور ابرو هستند.

اگه از فرم و حجم ابروهای خود راضی نیستید و مجبورید در آرایش های روزانه خود زمانی را برای پر کردن و فرم دادن به ابروهایتان صرف کنید،استفاده از این تکنیک میتواند برای شما بسیار کمک کننده باشد.

نمونه ای از هاشور ائمی ابرو
نمونه ای از هاشور ائمی ابرو

 

موضوع پادکست : هاشور ابرو چیست؟

توسط زهرا امیری

 

[/col] [/row]

 

روش هاشور ابرو با تاتوهای قدیمی از لحاظ فرم طبیعی و ماندگاری بسیار متفاوت است. زیرا با تکنیک و روش های متفاوتی اجرا میشود . اگه میخواهید درباره هاشور ابرو و مزایای آن بیشتر بدانید و با خیال راحت ابرو های خود را نزد متخصص این زمینه هاشور کنید با این مطلب همراه ما باشید.

هاشور ابرو چیست؟

هاشور به ترسیم خطوطی که شبیه و نزدیک به موی ابرو هستند گفته میشود و بر اساس روش اجرایی آن، آرایش دائمی و نیمه دائمی محسوب میشود. هاشورها ضمن اینکه به ابرو فرم زیبا و طبیعی میدهند ، میتوانند موجب بالا رفتن اعتماد به نفس در فرد و موجب صرفه جویی در زمان شوند.

این روزها ممکن است هاشور ابرو در مدل های مختلفی اجرا شود. مهم این است خطوط هاشوری که ایجاد میشود با خواب موهای ابروی فرد هماهنگ باشد و طبیعی به نظر برسد.

 

مزایای هاشور ابرو دائمی

در ادامه می پردازیم به مهمترین مزایای هاشور ابرو

1- یکی از وقت گیر ترین کار ها در فرآیند آرایش صورت پر کردن ابرو و همچنین قرینه در آمدن ابرو هاست. با این روش می توانید در مصرف وقت برای آرایش کردن روزانه صرفه جویی کنید و وقت خود را صرف سایر کار ها کنید.

2- اگر شما هم جز آن دسته بانوانی هستید که از فرم ابرو های خود ناراضی هستید و قصد تغییر در فرم ابرو ها را دارید پیشنهاد ما برای شما انجام هاشور ابرو دائمی است؛ زیرا در این روش می توانید ابرو های خود را متناسب با صورت خود طراحی و اجرا کنید و تغییر زیادی در زیبایی چهره و حتی فرم چشم های خود ایجاد کنید.

3.اگر چشمانی ریز دارید و از آن ناراضی هستید با این روش می توانید کاری کنید چشمان شما درشت تر از قبل نشان داده شود.

4- اگر از بانوانی که هاشور را انجام داده اند سوال کنید بسیاری از آنها بر این عقیده هستند که نگهداری و مواظبت از ابروهایی که هاشور شده خیلی راحت تر از ابروهای ساده و طبیعی می باشد این مورد را نیز می توان یکی از بزرگترین مزایای هاشور ابرو دانست.

5- آن دسته از بانوانی دارای بیماری ریزش مو های بدن هستند که آلوپسی نام دارد همچنین کسانی که دوره ی شیمی درمانی خود را به پایان رسانده باشند و ابرو های آن ها ریخته باشد می توان برای برگرداندن ابرو ها و چهره ی زیبای خود از هاشور ابرو استفاده نمایند .

نمونه ای از هاشور ائمی ابرو
نمونه ای از هاشور ائمی ابرو

 

دکاپاژ ابرو چیست؟ چه مزایا و معایبی دارد؟

انواع مدل های هاشور ابرو

هاشور ها انواع مختلفی دارند که برخی از آن ها عبارتند از:

هاشور ابرو دو بعدی :

در قسمت تاج، هاشورها به سمت بالا زده میشوند به محض رسیدن به خط spine (نقطه کانونی هاشور) هاشور ها چرخش پیدا می کنند و به سمت پایین زده میشوند،خطوط به شکل یکسره ایجاد میشوند.

دستگاه میکروپیگمنتیشن برای ایجاد این هاشور مناسب میباشد.

هاشور ابرو سه بعدی :

این مدل هاشور ظاهر طبیعی به ابرو میدهد و خطوط به صورت یکسره زده نمیشوند بلکه از چیدن چند خط در کنار یکدیگر با خواب ملایم در جهت خط spine (نقطه کانونی هاشور) زده میشوند ..

در ضمن  دادن حالت طبیعی به ابرو ،حجم ابرو ها را بیشتر نشان میدهد . این مدل هاشور حتی برای افرادی که هیچ  ابرویی نداشته باشند بسیار مناسب هستند.

هاشور ابرو مدل دخترانه :

هاشور ابرو مدل دخترانه
هاشور ابرو مدل دخترانه

 

وجه تمایز این مدل هاشور با انواع دیگه هاشور در قسمت تاج ابرو است . در قسمت تاج ابرو به جای اینکه هاشورها در کنار هم و خیلی منظم زده شوند باید به صورتی ایجاد شوند که حالت بی نظمی ابرو را حفظ کنند. اگر با فرم ابرو فرد هم خوانی داشته باشند می توان هاشور ها را به سمت بالا هم کار کرد.

هاشور هایلایت :

هاشورها با رنگ تیره و با فاصله از هم زده میشوند و سپس بین این هاشور، با رنگ روشن تر کار میشود. ظاهر و فرم طبیعی به ابرو نمیدهد و افراد کمی تمایل به استفاده از این مدل هاشور دارند. بیشتر مناسب افرادی است که تاتو و یا هاشور قدیمی دارند.

هاشور تلفیقی :

این هاشور به 3 روش اجرا  و معمولا به صورت تلفیق هاشور و سایه ایجاد میشود.


روش اول هاشور تلفیقی :

در این روش تاج ابرو هاشور زده میشود و انتهای ابرو به سمت تاج ابرو به صورت ماژیکی و کامل پر میشود.

روش دوم هاشور تلفیقی :
این مدل هاشور ظاهر طبیعی تری دارد. در این روش کل سطح ابرو هاشور زده شده و بعد از قسمت دُم ابرو (انتهای ابرو) به سمت تاج ابرو سایه ایجاد میشود. به نحوی که در سمت تاج ابرو و بالای ابرو کمترین تراکم رنگ و در قسمت زیر ابرو (دم ابرو) بیشترین تراکم رنگ را دارد.

روش سوم هاشور تلفیقی :
کل سطح ابرو هاشور زده میشود و تمرکز سایه روی خط spine قرار دارد.

این خط spine بیشترین تراکم رنگ را داشته و به سمت اطراف خط spine سایه زده میشود که در قسمت زیر ابرو و بالای ابرو کمترین تراکم رنگ را دارد.

نمونه ای از هاشور دائم
نمونه ای از هاشور دائم

 

هاشور ابرو فیبروز :

هاشور با این تکنیک امروزه بسیار پرطرفدار است. این تکنیک توسط آکادمی فی ارائه شده  است.

هاشور هایی که با این تکنیک زده میشوند با فرم کلی صورت هماهنگی دارد و بر اساس سلیقه و خواست مشتری نیست بلکه بر اساس فرم کلی صورت و نسبت های طلایی اجرا میشود که با توجه به اینکه خط spine (نقطه کانونی هاشور) به کدام سمت متمایل شده، انواع متفاوتی پیدا میکنند.

فیبروز
فیبروز

 

انواع هاشور های این تکنیک عبارتند از :

هاشور spine-3 :

در این مدل هاشور، که به آن هاشور تیغ ماهی هم گفته میشود نقطه کانونی هاشور روی انتهای ابرو ها قرار دارد و همه قسمت های هاشور در جهت انتهایی ابرو ها زده میشوند.

این مدل هاشور برای برای افرادی که جهت رویش ابروهایشان به سمت بالاست ولی ابروهای کم حجمی دارند بسیار مناسب است.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ نمونه کار های مهرنوش حبیبی

هاشور spine-5 :

به این مدل هاشور، هاشور ابروی آسیایی هم میگویند. در این مدل ، نقطه کانونی هاشور در ناحیه پایینی ابروها و در قسمتی بین ابتدا و قوس ابروها قرار میگیرد.این هاشور برای افرادی که جهت رویش موی ابرو هایشان تغییر میکند و افرادی که چهره ای شبیه ساکنان شرق آسیا دارند مناسب است.

هاشور spine-6 :

هاشور ابروی کلاسیک یا هاشور  spine-6 به این صورت اجرا میشود که در این مدل نقطه کانونی هاشور در ناحیه قوس پایینی ابروها قرار دارد و همه هاشورها در جهت این نقطه اجرا میشوند. این روش برای افرادی که جهت رویش ابروهایشان به سمت پایین است، مناسب میباشد.

هاشور upper spine :

هاشور ابروی رو به بالا در این مدل هاشور، نقطه کانونی در ناحیه بالایی ابروها قرار میگیرد و تمام هاشور ها به سمت بالای ابرو ها زده میشود. این هاشور برای افرادی که به دنبال داشتن ابرو اسپرت هستند مناسب است.

کلام آخر درباره مزایای هاشور ابرو

امیدواریم با خواندن این مطلب با مزایای هاشور ابرو و تفاوت فاحش آن با روش های قدیمی آشنا شده باشید.

مرکز فوق تخصصی آرایش دائم مهرنوش حبیبی ، با سابقه ای درخشان، آماده ارائه خدمات زیبایی صورت با بهترین و امن ترین روش ممکن، برای بدست آوردن زیبایی دائمی شما عزیزان میباشد.

حبیبی

 

https://www.bladingbybritt.com/microbladingservices

https://browz.group/blog/hd-brows-popular-treatment-choice/

https://www.hibrows.ch/

https://app.acuityscheduling.com/schedule.php?owner=16313678

6 thoughts on “مزایای هاشور ابرو چیست؟

 1. طوبی عزیزی says:

  من میخام هاشور کنم حتما میتونن قرینه در بیارن خیلی حساسم روی این قرینه بودنش؟ جایی تو ارومیه میشناسید که تخفیف هم داشته باشه؟ خودم سایت ویرا برگ دیدم که خانومی با تخفیف انجام میدادن شما جایی نمیشناسید معرفی کنید؟؟

  • امیررضا آزادپیما says:

   سلام و احترام
   خیر نمیشناسیم و تایید هم نمیکنیم
   اگر مایلین تشریف بیارید تهران در خدمتتون هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *