تاتو خط چشم – تاتو خط مژه

تاتو خط چشم

امروزه استفاده از خدمات زیبایی بیش از گذشته مورد استقبال قرار گرفته. یکی از این تکنیک ها که در جهت زیبایی از اون استفاده میشه تاتو خط چشم  و تاتو خط مژه(بن مژه) است. با انجام این تکنیک میتوان خط چشم دائمی در رنگ و مدل دلخواه داشت؛  مژه ها رو پرپشت تر کرد و خستگی و بی حالی چشم همچنین  افتادگی پلک رو تا حدودی برطرف کرد. علاوه بر زیبایی چشم، استفاده از این تکنیک موجب صرفه جویی در زمان میشه و لازم نیست در آرایش های خودتون برای کشیدن خط چشم زمان صرف کنین  و یا نگران تمدید و یا یکسان بودن خط چشم  باشین. در ادامه درباره تاتو خط چشم و تاتو خط مژه(بن مژه) مطالب بیشتری رو بیان می کنیم.

تاتو خط چشم و تاتو خط مژه

تاتو خط چشم چیه؟

تاتو خط چشم مشابه خط چشم هایی هست که در آرایش روزانه  برای زیباتر شدن چشم  از اون استفاده می کنیم، با این تفاوت که تاتو خط چشم به صورت دائمی بوده و دیگه لازم نیست در آرایش روزانه، برای کشیدن خط چشم زمان بذارین.

تاتو خط چشم و تاتو خط مژه

انواع تاتو خط چشم

خط چشم گربه ای

خط چشم دخترانه

تاتو خط چشم در مدل های مختلفی با توجه به چهره و سلیقه فرد انجام میشه. تاتو خط چشم ساده، تاتو خط مژه(بن مژه)، هاشور مژه، تاتو شیدینگ چشم (سایه چشم پودری) از انواع تاتو خط چشم محسوب می شن.

تاتو خط چشم و تاتو خط مژه

تاتو خط چشم ساده

این تاتو رایج ترین نوع  تاتو خط چشم  محسوب میشه. تاتو خط چشم ساده به صورت خط نازکی بالای مژه ها کشیده میشه و برای اکثر مدل چشم ها قابل اجراست  و مطابق با مدل چشم و سلیقه فرد میتونه مدلهای مختلفی داشته باشه.

برای افرادی که چشم های افتاده ، خسته و یا بی حالت دارن  استفاده از این تاتو بسیار کارآمد و مناسبه.

تاتو خط چشم و تاتو خط مژه

تاتو خط مژه(بن مژه)

این تاتو در بین مژه ها اجرا میشه و موجب پر تر و پررنگ تر به نظر رسیدن مژه ها میشه. تاتو خط مژه(بن مژه) برای افرادی مناسبه که میخوان ضمن حفظ حالت طبیعی چشمها شون، چشم های زیباتری داشته باشن؛  همچنین برای افرادی که چشمهای درشت دارن و یا مژه های کم پشت دارن بسیارکارآمد و زیباست. این تکنیک  التهاب بسیار کمتری  داره و افراد بسیاری طرفدار این تاتو هستن.

تاتو خط چشم و تاتو خط مژه

هاشور مژه

این تاتو به صورت هاشور های ریز در بین مژه ها و همرنگ با مژه ها زده میشه و ظاهری شبیه  مژه های طبیعی فرد داره. اگر اصولی و تمیز اجرا بشه موجب پر نشون داده شدن مژه و زیباتر شدن چشم میشه .

هاشور مژه برای افرادی که مژه های کم پشت دارن و یا به هر دلیلی مژه ندارن مناسبه . این تکنیک بدون درد ، خونریزی و آسیب به مژه انجام میشه.

تاتو شیدینگ چشم (سایه چشم پودری)

این تاتو در قسمت پشت پلک به صورت نقطه نقطه اجرا میشه . در این تکنیک نقطه ها رو پر میکنن  به طوری که در قسمت پایین تراکم بیشتر و در قسمت بالا تراکم کمتری داره.

تاتو شیدینگ چشم (سایه چشم پودری) برای افرادی که  تاتو خط چشم قدیمی دارن و یا اینکه دوست دارن سایه چشم دائم داشته باشن مناسبه. از این تاتو هم به عنوان تاتو خط چشم و هم به عنوان تاتو سایه چشم استفاده میکنن.

تاتو خط چشم و تاتو خط مژه

دوام و ماندگاری تاتو خط چشم و تاتو خط مژه(بن مژه)

دوام و ماندگاری تاتو خط چشم به طور معمول تقریبا ۴ ساله ، که شما میتونین طبق تصمیم و سلیقه خودتون برای تغییر مدل و یا تمدید و ترمیم تاتو اقدام کنین.

گاهی اوقات ۷ روز بعد از انجام تاتو خط چشم و تاتو خط مژه(بن مژه) رنگ تاتو کمرنگ به نظر میرسه ؛ در چنین شرایطی میتونین با ترمیم،  به رنگ دلخواه تون برسین.

تاتو خط چشم و تاتو خط مژه

عوارض تاتو خط چشم و تاتو خط مژه(بن مژه)

اگر پیگمنتر در تاتو از تخصص ، مهارت و تجربه کافی برخوردار باشه و از  وسایل استاندارد و استریل استفاده کنه ، تاتو چشم عوارضی نداره ؛ در غیر این صورت تاتو چشم به دلیل حساسیت بالای چشم میتونه عوارض زیادی به دنبال داشته باشه و در مواردی میتونه آسیب جدی به چشم وارد کنه.

برای پیشگیری از هرگونه آسیب احتمالی ، تاتو خط چشم و تاتو خط مژه(بن مژه) رو در مراکز معتبر و نزد افراد متخصص و با مهارت بالا انجام بدین. اگه به دنبال مرکز معتبر خدمات تاتو خط چشم  و تاتو خط مژه(بن مژه) در تهران هستین، سالن زیبایی مهرنوش حبیبی رو پیشنهاد می کنیم.

تاتو خط چشم و تاتو خط مژه

مراقبت های بعد از تاتو خط چشم و تاتو خط مژه(بن مژه)

  1. به طور معمول بعد از تاتو چشم ، چشم ورم میکنه و بعد از چند روز ورم بهبود پیدا میکنه. برای کم کردن این ورم و کمک به روند بهبودی میتونین از کمپرس یخ استفاده کنین.
  2. به مدت ۱هفته بعد از انجام تاتو از رفتن به سونا و استخر پرهیز کنین.
  3. بعد از تاتو از پماد ویتامین آ چشمی تا ۷ روز(روزی ۳ بار) استفاده کنین.
  4. پس از انجام تاتو چشم توصیه می‎شود به مدت ۳-۷ روز از رسیدن آب به چشم خودداری کنین.
  5. از پماد هیدروکورتیزون چشمی به مدت ۷ روز (روزی ۱ بار ) استفاده کنین.
  6. از دستکاری پوسته ها و خاراندن محل تاتو شده خودداری کنین.
  7. برای جلوگیری از بروز عفونت قبل از تماس و برخورد دست با چشم حتما دست خودتون رو کاملا شسته و از تمیزی دست مطمئن بشین.
  8. تا زمان بهبود چشم در معرض نور خورشید قرار نگیرین.
  9. بعد از تاتو (حداقل به مدت ۴ روز ) از لوازم آرایشی روی چشم های خود استفاده نکنین.
  10. با توجه به نوع تاتو چشم مدت زمان بهبودی و رعایت موارد مراقبتی متفاوته؛ حتما به مدت زمان توصیه شده توسط پیگمنتر خود توجه و دقت داشته باشین.

تاتو خط چشم و تاتو خط مژه

هزینه تاتو خط چشم و تاتو خط مژه(بن مژه)

هزینه  انجام این تکنیک بسته به مهارت، تخصص، کیفیت رنگ مورد استفاده،  محل مرکز ارائه دهنده خدمات و… متفاوته. برای کسب اطلاع از هزینه تاتو خط چشم و تاتو خط مژه(بن مژه) با مرکز مورد نظرتون تماس بگیرین.

تاتو خط چشم و تاتو خط مژه

با توجه به اینکه چشم عضو بسیار حساسیه ؛ برای پیشگیری از هر گونه آسیب احتمالی،  تاتو خط چشم و تاتو خط مژه(بن مژه) رو در مراکز معتبر انجام بدین و از تخصص و مهارت پیگمنتر مطمئن شوید. در سالن زیبایی مهرنوش حبیبی خدمات تاتو خط چشم و تاتو خط مژه(بن مژه) به صورت کاملا تخصصی در محیطی کاملا استریل و حرفه ای ارائه میشه.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید